"Lucyfer" - nareszcie poznaliśmy datę premiery nowych odcinków! Kiedy 2. część 5. sezonu?

30.03.2021 10:18
"Lucyfer" - nareszcie poznaliśmy datę premiery nowych odcinków! Kiedy 2. część 5. sezonu? Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix na swoich mediach społecznościowych potwierdził pod koniec marca 2021 roku, że nowe odcinki "Lucyfera" zobaczymy jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Wiemy nawet, kiedy konkretnie.

Lucyfer - znamy datę premiery sezonu 5B

Nareszcie. Po miesiącach oczekiwania i spekulacji, Netflix nareszcie się złamał i postanowił zdradzić datę premiery sezonu 5B popularnego "Lucyfera". To kiedy nasz ukochany Diabeł powróci z kolejną porcją zagadek kryminalnych i wyśmienitego humoru?

Polecamy

Chociaż przypuszczano, że "Lucyfer" powróci z sezonem 5B na przełomie 2021 i 2022 roku, to Netflix na szczęście postanowił nieco przyspieszyć tempa. Według informacji widniejących na netflixowym profilu serialu, premiera drugiej połowy 5. sezonu "Lucyfera" odbędzie się... już 28 maja 2021 roku!

Ogłoszeniu towarzyszył piękny memuch z Chloe i Lucyferem, który możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Pierwsza połowa 5. sezonu "Lucyfera" przyniosła nie lada emocje. Maze przeszła na stronę Michaela (czy jednak na pewno?), Dan poznał prawdziwe oblicze Lucka, doszło do poważnego starcia między bohaterami, które przerwał... tatuś we własnej osobie. 

Według twórców serialu, akcja sezonu 5B rozpocznie się dokładnie w tym miejscu, w którym zakończyła się historia poprzednika. Nie czeka nas zatem przeskok czasowy, a przynajmniej nie w pierwszym odcinku. Michael wciąż pozostanie wśród "naszych" i będzie siał zamęt, ale poznamy jednak innych, znaczniej mroczniejszych przeciwników.

Twórcy potwierdzili też po raz kolejny, że 6. sezon ma być ostatnim, finałowym zestawem odcinków "Lucyfera".  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.