"Lucyfer" - zwiastun drugiej części 5. sezonu ma nas zmieść z ziemi

01.04.2021 12:49
"Lucyfer" - zwiastun drugiej części 5. sezonu ma nas zmieść z ziemi Fot. materiały prasowe/JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

"Lucyfer" już niedługo zadebiutuje z sezonem 5b. Jeden z twórców serialu w dosadny i bardzo sympatyczny sposób zapowiedział, czego fani powinni spodziewać się po zwiastunie.

Lucyfer - zwiastun sezonu 5B ma nam urwać tyłki

"Lucyfer" już pod koniec maja 2021 roku otrzyma drugą część piątego sezonu. Z tej okazji w sieci niedługo musi się pojawić zwiastun nowych epizodów - według producenta i współtwórcy serialu Joe Hendersona wideo wywrze na widzach co najmniej wielkie wrażenie.

Polecamy

Na nowe odcinki "Lucyfera" trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, ale zdaniem Joe Hendersona - jednego z showrunnerów serialu, już sam zwiastun wynagrodzi trwające prawie rok oczekiwanie na dalszy ciąg opowieści o władcy piekieł. Henderson był ostatnio gościem podcastu Wordballoon. Zapowiedział w nim, że trailer sezonu 5B będzie co najmniej potężny:

Zes***ie się, kiedy zobaczycie ten zwiastun. Jest wspaniały. To znaczy, sam sezon jest niesamowity, ale kiedy zobaczycie zwiastun - ostrzegę was wszystkich, że materiał ma kilka spoilerów, których możecie nie chcieć oglądać - ale to nie zepsuje przyjemności z zapoznawania się z sezonem w całości. Niedawno go znowu oglądałem i po wszystkim pomyślałem: "O wow, zrobiliśmy to wszystko w ośmiu odcinkach?".

Polecamy

Sam zwiastun ma trafić do sieci "między dziś, a 28 maja". Dzięki, Joe Henderson.

Tak jak wspomnieliśmy, nowe odcinki "Lucyfera" trafią do bazy platformy już 28 maja 2021 roku. W rolach głównych wystąpili Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Rachael Harris, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt oraz Aimee Garcia. Pierwsza część piątego sezonu serialu jest dostępna na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.