Luke Cage i Iron Fist stają ramię w ramię w nowym zdjęciu z 2. sezonu „Luke'a Cage'a”

Kamil Kacperski
06.04.2018 14:14
Luke Cage i Iron Fist|undefined Fot. kadr z serialu

Wygląda na to, że w 2. sezonie netfliksowego „Luke'a Cage'a” pojawi się doskonale znany fanom komiksów i seriali animowanych Marvela zespół Heroes for Hire złożony właśnie z duetu Danny Rand - Luke Cage. Szykuje się przerwa od walki z mistyczną Ręką?

W marcu 2018 roku dowiedzieliśmy się, że jedną z głównych przeciwniczek Luke'a Cage'a w drugim sezonie jego solowego serialu zostanie Annabella Sciorra, znana z występów w serialu „Rodzina Soprano”. Aktorka wcieli się w postać Rosalie Carbone, czyli „niebezpieczną kryminalistkę z podziemia, która kieruje wzrok na Harlem, wobec którego ma własną agendę”.

Okazuje się, że w serialu pojawią się nie tylko nowe postaci, ale będziemy mieli okazje zobaczyć również znajome twarze. Magazyn Empire opublikował właśnie ekskluzywne zdjęcie pochodzące z 2. sezonu „Luke'a Cage'a”, na którym obok tytułowego bohatera stoi Danny Rand, znany szerzej jako Iron Fist. Panowie wyglądają na gotowych na to, by zaprowadzić sprawiedliwość na ulicach Nowego Jorku:

kadr z serialu Luke Cage Fot. foto: Empire

Heroes for Hire w 2. sezonie Luke'a Cage'a

Na zdjęciu panowie znajdują się w jakimś magazynie, który oświetlony jest ultrafioletowym światłem, często używanym przy produkcji narkotyków. Prawdopodobnie Luke Cage i Iron Fist zrobili nalot na „biznes” jednego ze złoczyńców 2. sezonu. Jest jednak prawdopodobieństwo, że nie robią tego z dobroci serca, a jedynie dlatego, że ktoś im za to płaci, tak jak w komiksach z serii Heroes for Hire. 

O tym, gdzie są na tym zdjęciu panowie dowiemy się 22 czerwca 2018 roku. Serial „Luke Cage” dostępny będzie oczywiście na platformie Netflix, na której możecie również już teraz obejrzeć 1. serię produkcji o kuloodpornym bohaterze Harlemu, a także wszystkie poprzednie produkcje Marvela.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.