Maciej Stuhr belfrem w zapowiedzi serialu

Robert Skowronski
02.08.2016 12:07
|north Fot. Belfer©CANAL+, Robert Pałka

Canal+ udostępnił nowe teasery serialu „Belfer”, w którym główną rolę zagra Maciej Stuhr. Zobaczcie teasery produkcji.

Wraz z nowymi zapowiedziami produkcji ujawniono też jej datę premiery. Emisja odcinków rozpocznie się 2 października 2016 roku. „Belfer” będzie serialem kryminalnym wyreżyserowanym przez Łukasza Palkowskiego, twórcę nagradzanych „Bogowie”, filmowej biografii Zbigniewa Religii. Autorami scenariusza zostali Jakub Żulczyk oraz Monika Powalisz.

Na stronie serialu możemy znaleźć jego synopsis zdradzający nam o czym będzie traktować:

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zalewski (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

Oprócz Macieja Stuhra w tytułowej roli, na ekranie ujrzymy też takie osoby, jak: Magdalena Cielecka, Paweł Królikowski, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Sebastian Fabijański, Katarzyna Dąbrowska oraz aktorów młodego pokolenia: Józefa Pawłowskiego, Mateusza Więcławka, Patryka Pniewskiego, Aleksandrę Grabowską, Paulinę Szostak.

Zobaczcie dwa nowe teasery „Belfra”:

Stacja udostępniła też garść zdjęć z „Belfra”:

Serial będzie się składać z 10 odcinków - długość każdego z nich to ok. 55 minut. Choć widzowie nie mogli się jeszcze przekonać o nowej produkcji, to Canal+ już rozpoczął prace nad drugim sezonem.

Macieja Stuhra wcześniej zobaczymy w filmie „Czerwony kapitan”, którego premiera odbędzie się 26 sierpnia 2016 roku. To polsko-słowacko-czeska koprodukcja będąca thrillerem sensacyjnym. Obraz stanowi ekranizację bestsellera autorstwa Dominika Dána, który w czasie służby w policji przeżył większość z tego, co później opisał w książce.

Jak Wam się podobają zapowiedzi „Belfra”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.