Magda Gessler ocenia jedzenie więźniarek w nowym spocie „Orange Is the New Black”

Kamil Kacperski
27.07.2018 12:18
Magda Gessler|undefined Fot. kadr z wideo

Znana polska kucharka, właścicielka kilku restauracji, kreatorka smaku i stylu wystąpiła w nowym spocie promującym serial „Orange Is the New Black”. Zobaczcie wideo.

Magda Gessler z prawdziwą gracją i elegancją oceniła jedzenie podawane bohaterkom serialu „Orange Is the New Black”. Kucharka znana z takich programów, jak „Kuchenne Rewolucje” czy „Masterchef”, wystąpiła w nowym spocie popularnej produkcji Netfliksa.

Pani Gessler oceniła jedzenie wydawane przez więzienne kucharki, zarzucając im, że do stworzenia gołąbków użyto wątrób kotów. Kreatorka stylu i smaku mówi następnie, żeby panie zajmujące się kuchnią „ogarnęły ten shiet”, a także zarzuca im, że „po polsku nie panimają, ale gówno podają”. Jednym słowem: besos.

Magda Gessler w spocie „Orange Is the New Black”

Wideo zostało oczywiście przygotowane ze względu na premierę nowego sezonu serialu „Orange Is the New Black”, która odbędzie się w piątek 27 lipca 2018 roku. Do obejrzenia dostępne będą oczywiście wszystkie odcinki na raz, tak jak w przypadku wszystkich innych oryginalnych produkcji Netfliksa. Z naszą opinią na temat nowych epizodów możecie się zapoznać w recenzji 6. sezonu „Orange Is the New Black”.

Jeżeli natomiast w waszym krwiobiegu brakuje Magdy Gessler, to w okresie wakacyjnym TVN codziennie emituje starsze odcinki „Kuchennych Rewolucji” we wczesnych godzinach popołudniowych. A Wam jak się podoba pani Gessler w kolorze pomarańczowym?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.