Marilyn Manson golibrodą w serialu „Salem”

Robert Skowronski
22.01.2016 11:55
Marilyn Manson golibrodą w serialu „Salem” Fot. ons.pl

Muzyczny Antychryst wystąpi w jednym z odcinków produkcji o procesach czarownic. Trzeba przyznać, że Marilyn Manson pasuje do „Salem” jak ulał.

Podczas Comic-Conu 2015 w San Diego ogłoszono, że produkcja stacji WGN America doczeka się trzeciego sezonu. Obietnic dotrzymano, gdyż już ruszył plan kolejnych odcinków w Shreveport w stanie Luizjana.

Muzyk wcieli się w golibrodę i chirurga Thomasa Dinleya. Na dany moment nie ujawniono więcej informacji dotyczących postaci, którą zagra Marilyn Manson. Wokalista już wcześniej miał swój wkład w produkcję, gdyż w czołówce serialu wykorzystano fragment jego utworu „Cupid Carries a Gun” z ostatniej płyty Mansona „The Pale Emperor”.

Zobaczcie jak wygląda wstęp do „Salem” z kompozycją artysty:

Za muzykę do serialu odpowiedzialny jest Tyler Bates. Jest on też bliskim współpracownikiem Mansona - wyprodukował m.in. jego ostatni krążek, jak i występował z muzykiem na scenie w roli gitarzysty podczas trasy The Hell Not Hallelujah Tour. Bates dołączył do kapeli w 2015, jednak opuścił ją już w kwietniu tego samego roku.

Bates jest także twórcą muzyki do serialu „Californication”. W produkcji stacji Showtime również gościnnie wystąpił Manson - dokładnie w jednym z odcinków szóstego sezonu. Muzyk pojawiał się także w innych telewizyjnych seriach: „Synowie Anarchii”, „Mogło być gorzej” czy „Dawno, dawno temu”. Mogliśmy go również obserwować na wielkim ekranie, w tym w „Zagubionej autostradzie” w reżyserii Davida Lyncha.

Artysta w kwietniu 2015 roku ogłosił, że wystąpi w filmie „Let Me Make You a Martyr” u boku Marka Boone'a Juniora i Niko Nicotery znanych z serialu „Synowie Anarchii”. Marilyn Manson zagra tu płatnego zabójcę o imieniu Pope zatrudnionego przez „alfonsa, dilera i szumowinę”. Ma on odnaleźć i zabić adoptowanego syna zleceniodawcy.

„Salem” przytacza historię o XVII-wiecznych procesach czarownic w Massachusetts. Na ekranie pojawiają się tacy aktorzy, jak Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Ashley Madekwe i Tamzin Merchant. Za produkcję serialu odpowiadają Brannon Braga i Adam Simon.

Jesteście ciekawi jak Marilyn Manson wypadnie w serialu?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.