Mark Hamill BARDZO chce zagrać w „Wiedźminie”. „Zadzwońcie do mojego agenta”

30.12.2019 10:34
Mark Hamill|undefined Fot. materiały prasowe Disney

Luke Skywalker z „Gwiezdnch wojen” może stać się sędziwym Vesimirem w „Wiedźminie”. Mark Hamill wprost daje znać Lauren S. Hissrich, że jest zainteresowany rolą, mimo że nic o niej nie wie. Showrunnerka nie odpowiedziała wprost, ale zostawiła znak, że widziała deklarację aktora.

„Wiedźmin” okazał się być dla Netfliksa wielkim sukcesem. Jeszcze przed premierą serialu serwis VoD zamówił drugi sezon, a po entuzjastycznym przyjęciu ośmiu odcinków przygód Geralta, Yennefer i Ciri mówi się o zielonym świetle dla trzeciej serii.

Duża popularność „Wiedźmina” sprawia, że zainteresowanie rolą w serialu zaczynają wyrażać znani i cenieni aktorzy. Dla Henry’ego Cavilla możliwość zagrania Białego Wilka była ziszczeniem marzeń wynikających z zakochania się w grach CD Projekt RED oraz książkach Sapkowskiego. Mark Hamill, który został zaproponowany przez fanów jako kandydat do roli Vesimira, zdaje się mieć zgoła inne podejście.

Przeczytaj także

Aktor, który wsławił się rolą Luke’a Skywalkera w sadze „Gwiezdne wojny” z radością i w swoim lekko prześmiewczym stylu skomentował propozycję obsadzenia go w roli Vesimira.

wiedzmin_mark_hamill_02 Fot. foto: zrzut ekranu reddit.com

Luke Skywalker w „Wiedźminie”? Mark Hamill chce zagrać Vesimira

Wpis można by potraktować jako żart, gdyby nie to, że Mark Hamill wrócił do tematu roli Vesimira, tym razem zachęcając do skontaktowania się z jego agentem.

Wpis Marka Hamilla został dostrzeżony przez Lauren S. Hissrich, która skomentowała go w tajemniczy sposób.

Być może mamy do czynienia tylko z przerzucaniem się żartami na Twitterze. Istnieje jednak możliwość, że Mark Hamill rzeczywiście dostanie rolę w „Wiedźminie” i wstąpi u boku Henry’ego Cavilla w nadchodzących sezonach, które mają opowiadać historię pokazaną w pierwszym tomie sagi Sapkowskiego.

Zobacz także: Zamek z "Wiedźmina" istnieje naprawdę i znajduje się w Polsce

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.