Marvel pracuje nad serialem o niesłyszącej superbohaterce. Będzie spin-offem "Hawkeye'a"

23.03.2021 12:53
 Hakweye - Hailee Steinfeld i Jeremy Jeremy - kadr z planu serialu Marvela Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Serial "Hawkeye" doczeka się spin-offu. Według najnowszych informacji Marvel Studios ma w planach solową produkcję o postaci znanej jako Echo.

W serialu "Hawkeye" zadebiutuje Maya Lopez znana lepiej jako Echo. Niepotwierdzone doniesienia sugerują, że Marvel Studios powoła do życia osobny tytuł, poświęcony tej bohaterce.

"Hawkeye" doczeka się spin-offu o Echo?

W nadchodzącej produkcji o dalszych losach Clinta Bartona zobaczymy jak tytułowy bohater bierze pod swoje skrzydła Kate Bishop - utalentowaną łuczniczkę, która w przyszłości przejmie miano Hawkeye'a.

Polecamy

To nie jedyna komiksowa postać, która ma się pojawić w nowym serialu Marvela. W obsadzie znalazła się też Alaqua Cox, która była widziana na planie zdjęciowym. Aktorka ma zagrać Echo - postać ważną ze względu na reprezentacje rdzennych mieszkańców Ameryki i osób niesłyszących. Według informacji podanych przez Variety Marvel szykuje solowy serial o jej przygodach. Na razie doniesienia nie zostały skomentowane przez przedstawicieli studia.

Polecamy

O tym, że Maya Lopez pojawi się w serialu "Hawkeye" informowano w grudniu 2020 roku. Cox była widziana na planie zdjęciowym u boku Jeremy'ego Rennera i Hailee Steinfeld, którzy wcielają się w łuczników Marvela. Materiały z planu pokazywały aktorkę, która porozumiewa się w języku migowym z Zahnem McClarnonem, który zagra ojca Echo - Williama Lopeza. Wygląda na to, że Echo będzie pełnić o wiele większą rolę, niż mogłoby się wydawać.

Polecamy

Echo - kim jest bohaterka Marvela?

Maya Lopez zadebiutowała w komiksowym świecie Marvela w roku 1999 w 9. numerze "Daredevila". Została stworzona przez Davida Macka i Joe Quesadę. Jej umiejętności przypominają moce Taskmastera - ma niezwykle rozwiniętą pamięć wzrokową, dzięki czemu może naśladować obserwowane osoby, co przydaje jej się podczas walki. Po śmierci najbliższych Echo została przygarnięta przez Kingpina i szkolona do walki z Daredevilem. Wilson Fisk wmówił jej bowiem, że Matt Murdock odpowiada za jej stratę.

Polecamy

Komiksowa biografia Echo miała wpływ na spekulacje fanów, którzy dopatrują się w jej wprowadzeniu debiutu Daredevila w MCU. Istnieje szansa, że w przyszłości Człowiek bez Strachu dołączy do innych herosów Marvel Studios. Niewykluczone, że twórcy wykorzystają postać Daredevila stworzoną na potrzeby skasowanych seriali Netflix, w których pojawili się herosi Domu Pomysłów.

Polecamy

"Hawkeye" - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie "Hawkeye" trafi na platformę Disney+, ale wieści głoszą o listopadzie 2021 roku. Obecnie nadal trwają zdjęcia do tej produkcji, w której oprócz Rennera, Steinfeld i Cox, zagrają pies Jolt, Vera Farmiga, Florence Pugh, Fra Fee, Tony Dalton, Alaqua Cox oraz Zahn McClarnon. W obsadzie ma się znaleźć również Piotr Adamczyk.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.