Marvel szuka niesłyszącej rdzennej Amerykanki do jednego z seriali. W kogo się wcieli?

19.06.2020 08:31
Logo Avengers |undefined Fot. AP/EAST NEWS

Według najnowszych doniesień w jednym z seriali Marvel Studios ma się pojawić niesłysząca rdzenna Amerykanka. Czy to oznacza, że niebawem zobaczymy Echo?

W najbliższych latach MCU powiększy się nie tylko o nowych bohaterów nadchodzących filmów, ale również nowych seriali, które trafią na Disney+. Według najnowszych informacji do obsady jednego z nich ma dołączyć niesłysząca aktorka pochodząca z Ameryki Północnej lub Południowej. Trwają poszukiwania odpowiedniej osoby.

Seriale Marvela - Echo w MCU?

Już niedługo przyszłość filmowego uniwersum Marvela rozgałęzi się na produkcje kinowe i telewizyjne. Podobna koncepcja powstała wiele lat temu, ale finalnie okazało się, że seriale ABC i Netfliksa mają nie wiele wspólnego z tym, co dzieje się na dużym ekranie. Kevin Feige postanowił to w końcu zmienić i produkcje w odcinkach z Disney+ będą w pełni przenikać się z kinowymi hitami.

Przeczytaj także

Jak donosi Daniel Richtman - niezależny dziennikarz, którego przecieki kilkukrotnie się potwierdziły, Marvel ogłosił casting na bohaterkę o imieniu Malia. Postać jest opisywana jako niezależna, atletyczna i bystra. Ma mieć około dwudziestu lat i pochodzić z jednej z rodzimych grup etnicznych obu Ameryk. W ramach poszerzania inkluzywności w MCU, twórcy mają nadzieję, że uda im się znaleźć niesłyszącą aktorkę.

Przeczytaj także

Chociaż w komiksowym uniwersum Marvela pojawiło się wiele bohaterek będących rodzimymi mieszkankami obu Ameryk, Richtman uważa, że Malia będzie serialową odpowiedniczką postaci znanej jako Echo.

10 2000 Fot. foto: materiały promocyjne/Marvel Comics

Maya Lopez zadebiutowała w dziewiątym numerze "Daredevila" z 1999 roku. Została powołana do życia przez Davida Macka i Joe'go Quesadę. Posiada moce podobne do złoczyńcy znanego jako Taskmaster - w nadzwyczajny sposób potrafi kopiować ruchy swoich przeciwników. Podobnie jak poszukiwana aktorka, jest niesłysząca.

Przeczytaj także

W którym serialu miałaby zadebiutować Echo? Tego na razie nie wiemy. Obecnie fani na całym świecie oczekują premiery pierwszych seriali Marvela na Disney+. Pod koniec 2020 roku mają pojawić się dwie produkcje - "The Falcon and the Winter Soldier" oraz "WandaVision". Na początku 2021 roku zobaczymy serial o Lokim. W planach są również takie tytuły, jak "Hawkeye", "Moon Knight", "She-Hulk" i "Ms. Marvel". Na razie nie rozpoczęto jeszcze pracy na planach tych seriali. 

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "She-Hulk" - czy nowy serial Marvela przywróci Daredevila do MCU?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.