Marvel tworzy kolejny serial. Ten opowie o czarownicy z "WandaVision"

08.10.2021 11:28
Marvel tworzy kolejny serial. Ten opowie o czarownicy z "WandaVision" Fot. materiały prasowe/Disney+

Katheryn Hahn powróci do świata Marvela, ale tym razem w głównej roli. Wygląda bowiem na to, że aktorka podpisała ze studiem sporą umowę, zobowiązującą ją do występów w popularnych produkcjach.

Katheryn Hahn wróci do Marvela w serialu o Agacie Harkness

Jak podaje portal Deadline, Marvel Studios tworzy spin-off "WandaVision" dla Disney+. Ten ma się skupiać na postaci Katheryn Hahn, czyli Agacie Harkness, którą aktorka ma odtwarzać w kolejnych produkcjach należących do MCU - dowiadujemy się bowiem, że Hahn podpisała sporą umowę zobowiązującą ją do pojawiania się w filmach i serialach od Marvel Studios.

Polecamy

Współtwórczyni serialu "WandaVision" Jac Schaeffer ma zostać główną scenarzystką i producentką wykonawczą nadchodzącego spin-offu o Harkness. Szczegóły serialu są na razie nieznane, ale postać definitywnie stała się ulubienicą fanów, więc decyzja o stworzeniu produkcji z nią w roli głównej nie jest specjalnie zaskakująca.

Niestety, data premiery serialu o Harkness jest obecnie nieznana.

Sukces opowieści o Wandzie i Visionie sprawił, że fani zastanawiają się, czy w przyszłości zobaczą drugi sezon serialu. Stacje telewizyjne i platformy streamingowe przyzwyczaiły widzów do tego, że gdy dany tytuł cieszy się popularnością, otrzymuje kontynuację. Coraz częstsze są jednak tak zwane miniseriale, jak "Gambit królowej", "Czarnobyl" czy "Od nowa". 

Polecamy

I chociaż zazwyczaj kończą się na jednym sezonie i są stworzone jak film w odcinkach, "Nawiedzony dom na wzgórzu" udowodnił, że miniserial też może doczekać się kontynuacji.

Na temat przyszłości "WandaVision" wypowiedzieli się Kevin Feige i Jac Schaeffer, którzy powiedzieli, że jej przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Trudno powiedzieć, czy wymijająca odpowiedź wynika z próby zachowania tajemnicy dotyczącej kolejnych produkcji Marvela, czy może twórcy jeszcze sami nie wiedzą, w którą stronę zadecydują pójść.

Obecnie wiemy na pewno, że Wanda Maximoff pojawi się w filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.