Marvel wypuścił nowy zwiastun „The Punishera” oraz ujawnił datę premiery serialu

Kamil Kacperski
20.10.2017 10:23
Marvel wypuścił nowy zwiastun „The Punishera” oraz ujawnił datę premiery serialu Fot. kadr z wideo

Nowe fragmenty serialu skupiają się bardziej na warstwie fabularnej niż na scenach akcji, ale w tle Frankowi Castle wciąż przygrywa „One” Metalliki.

Pierwszy zwiastun serialu ukazał się 20 września 2017 roku i generalnie zebrał bardzo pozytywne opinie fanów, którzy po występie Punishera w „Daredevilu” wciąż czekają na pierwszy sezon serialu w całości poświęconego „mścicielowi”.

Niecały miesiąc później, 19 października 2017 roku Netflix wypuścił drugi zwiastun, w którym zdradził również datę premiery serialu w serwisie streamingowym:

W nowym trailerze oprócz scen, które widzieliśmy już wcześniej, dowiadujemy się więcej o militarnej przeszłości Punishera. Poznajemy jego szefostwo, co nieco dowiadujemy się również o tym, że operacje które przeprowadzała jego drużyna były nie do końca legalne i nie działały ku dobru rządu Stanów Zjednoczonych.

Do roli Karen Page powróci Deborah Ann Wolfe, a w rolę Franka Castle wcieli się ponownie Jon Bernthal. Oprócz nowego zwiastunu, Netflix nareszcie, po miesiącach spekulacji i fanowskich teorii, ujawnił datę premiery serialu „The Punisher”. Nowa produkcja Marvela ukaże się już 17 listopada 2017 roku. Co ciekawe, jest to również data premiery „Ligi Sprawiedliwości”.

Czyżby Marvel chciał popsuć plany swoim konkurentom z DC i przeprowadzić sabotaż w dniu premiery filmu o flagowej drużynie superbohaterów ze stajni Detective Comics? Z kolei wszystkim, którym spodobał się numer „One” wykorzystany w trailerze przypominamy, że Metallica wystąpi w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.