Materiał zza kulis „Modyfikowanego węgla” prezentuje nowe ujęcia i wyjaśnia zasady panujące w świecie serialu

Natalia Hluzow
20.12.2017 13:30
Materiał zza kulis „Modyfikowanego węgla” prezentuje nowe ujęcia i wyjaśnia zasady panujące w świecie serialu Fot. kadr z wideo

Ekipa i obsada serialu opowiadają o głównych założeniach „Modyfikowanego węgla”, dotyczących wiecznego życia w przyszłości oddalonej o 250 lat.

„Modyfikowany węgiel” to jedna z najciekawszych oryginalnych produkcji Netflixa zapowiadanych na 2018 rok. Wiedzą o tym włodarze platformy, dlatego odkąd 4 grudnia 2017 roku pojawiła się pierwsza informacja o serialu, wciąż pojawiają się nowe materiały podsycające ciekawość przyszłych widzów.

Po drugim zwiastunie „Modyfikowanego węgla”, który ujawniał szczegóły fabuły, Netflix zaprezentował pełne nowych ujęć zakulisowe wideo, w którym obsada i ekipa serialu opowiadają o zasadach panujących w świecie „Modyfikowanego węgla”:

Prezentowany w serialu świat, podobnie jak jego zasady, stworzył w 2003 roku Richard K. Morgan w swojej powieści o tym samym tytule. To właśnie on opisał historię Takeshiego Kovacsa i jego starego życia w nowym ciele, na kanwie której Laeta Kalogridis zbudowała swój serial.

Premiera „Modyfikowanego węgla” została zapowiedziana na 2 lutego 2018 roku. Pierwszy sezon będzie obejmował 10 odcinków, z których pilotażowy wyreżyseruje Miguel Sapochnik, który pracował m.in. przy „Detektywie”, „Dr Housie”, a także „Grze o tron”! W głównej roli zobaczymy Joela Kinnamana. Na ekranie towarzyszyć mu będą: Dichen Lachman, Leonardo Nam, James Purefoy i Martha Higareda. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.