"Miasteczko South Park" doczeka się trzech kolejnych sezonów. Kiedy premiera?

13.09.2019 08:33
South Park |undefined Fot. . kadr z wideo South Park - Pre-School - "The Boys Pee on Their Teacher"

"South Park" to popularny serial dla dorosłych, który jest tworzony przez Treya Parkera i Matta Stone’a dla telewizji Comedy Central.

"South Park" był kiedyś emitowany na MTV, teraz możemy go oglądać na Comedy Central. Produkcja opowiada o czterech ośmioletnich chłopcach z miasteczka South Park, które mieści się w stanie Kolorado. Główni bohaterowie - Kenny, Eric, Stan i Kyle - miewają bardzo dziwne przygody. Serial cieszy się złą sławą ze względu na wulgarny język, czarny humor i cięte opinie na temat Amerykanów.

"Miasteczko South Park" dostał trzy kolejne sezony. Kiedy premiera?

Już 25 września 2019 roku na antenie Comedy Central pojawi się 23. sezon "South Park". Pod koniec tej części przygody Stana, Kyle'a, Erica i Kenny'ego będą liczyć aż 300 odcinków. Jednak popularna stacja telewizyjna postanowiła nie zwalniać tempa. Okazuje się, że Comedy Central zamówiło kolejne trzy sezony "Miasteczka South Park". Widzowie mogą spać spokojnie. Kiedy zadebiutują najnowsze sezony? Jak podaje portal Deadline, kolejne części mają się pojawić na antenie do 2022 roku.

Przeczytaj także

"South Park" słynie z produkcji odcinków dopiero na tydzień przed emisją. Dzięki temu serial jest bardzo aktualny. To jednak wiąże się z tym, że wcześniej nikt nie wie, co zostanie przedstawione na ekranie. Narazie musi nas zaspokoić jedynie teaser 23. sezonu "South Park".

Zobacz także: Prezes amerykańskiej Ligi Katolików nazwał twórców „South Park” tchórzami

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.