Mike Myers powrócił do roli Shreka w nowym serialu Netflixa. Zobaczcie absurdalne wideo

09.05.2022 14:22
Mike Myers powrócił do roli Shreka w nowym serialu Netflixa. Zobaczcie absurdalne wideo Fot. DreamWorks/courtesy Everett/East News

Niedawno na Netflix pojawił się nowy serial "Pentawerat", w którym główną rolę gra Mike Myers. Aktor nie omieszkał nawiązać w produkcji do swojej najbardziej kultowej roli zielonego ogra.

Mike Myers znów jako Shrek w serialu Netflixa

Netflix zaprezentował niedawno światu serial "Pentawerat", w którym główną rolę zagrał Mike Myers. Aktor znany z serii "Austin Powers" dwoi się i troi w produkcji, wcielając się w kilka postaci, a na ekranie towarzyszą mu m.in. Keagan-Michael Key i Ken Jeong.  

Polecamy

Już taki skład robi wrażenie. Myers jednak nie pozostaje przy samych nowych postaciach - w jednym z odcinków gościnnie pojawia się nawet Shrek. Ten nie jest animowanym stworem, tylko facetem w kostiumie, ale najważniejsze jest jednak to, przemawia głosem Myersa. No i przy okazji ratuje życie jednego z głównych bohaterów.

W scence jest wszystko - nie tylko przepiękny powrót do formy Myersa, czy mizerny kostium Shreka z koszmarów, ale w tle wybrzmiewa również przebój "I'm A Believer" w wersji Smash Mouth. Cudowne dzieło kinematografii zobaczycie poniżej i jak słusznie zauważa użytkownik Twittera papapishu: "Mike Myers nadal jest k*rwa w gazie".

Polecamy

Jak czytamy w opisie serialu "Pentawerat":

Wyobraźcie sobie, że światem - dla wyższego dobra - od czasów czarnej śmierci z 1347 roku rządzi tajne stowarzyszenie złożone z pięciu mężczyzn. Z początkiem nowego serialu kanadyjski dziennikarz zostaje przypadkiem uwikłany w misję odkrycia prawdy i - być może - uratowania świata. Pamiętaj, że nikt nie może dowiedzieć się o Pentaweracie.

Myers wciela się w kilka ról - łącznie jest ich osiem. Wśród nich są tacy zawodnicy, jak kanadyjski dziennikarz, były menadżer zespołu rockowego, szef Pentaweratu, rosyjski oligarcha, czy rasistowski zwolennik teorii spiskowych. Serial "Pentawerat" zadebiutował na Netflix 5 maja 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.