Miłość i supermoce w 1. zwiastunie serialu młodzieżowego „Marvel’s Cloak & Dagger”

Kamil Dachnij
20.04.2017 11:19
Miłość i supermoce w 1. zwiastunie serialu młodzieżowego „Marvel’s Cloak & Dagger” Fot. Kadr z video

Marvel Television powiększa swoje uniwersum o kolejną pozycję. Zobaczcie pierwszy zwiastun serialu młodzieżowego „Cloak & Dagger”.

Wyprodukowany wspólnie przez Marvel Television i ABC Signature Studios, „Cloak & Dagger” doczekał się pierwszego zwiastuna i już z tej zapowiedzi wynika, że będzie to pozycja idealnie skrojona nie tylko dla młodszej generacji fanów komiksów Marvela, ale także dla wszystkich wielbicieli seriali młodzieżowych.

Serial opowiada o dwójce nastolatków, Tandy Bowenie (Olivia Holt) oraz Tyronie Johnsonie (Aubrey Joseph, znany z dobrze przyjętego miniserialu „Długa noc”), którzy zakochują się w sobie, mimo iż pochodzą z różnych środowisk. Uczucie wyzwala w nich supermoce, ale szybko się przekonują, że nowe możliwości stwarzają także nowe problemy.

„Marvel’s Cloak & Dagger” oparty jest na komiksie o tym samym tytule, który zaczął ukazywać się na początku lat 80. W przeciwieństwie do standardowych pozycji z tamtego okresu, jego bohaterzy rozprawiali się głównie ze światem przestępczym, aniżeli złoczyńcami o podobnych mocach. Serial będzie pierwszą pozycją Marvela kierowaną na kanał Freeform, ale nie jedyną. Oddział szykuje także serię „New Warriors”, która z kolei ma być utrzymana bardziej w komediowym tonie.

Producentem wykonawczym „Marvel’s Cloak & Dagger” jest Joe Pokaski, a w obsadzie serialu zobaczymy m.in. Glorię Reuben („Ostry Dyżur”), Milesa Mussendena („Bloodline”) oraz J.D. Evermore’a („Detektyw”).

Początkowo serial miał być wyemitowany w 2017 roku, ale premiera sezonu składającego się z 10 odcinków będzie miała miejsce na początku 2018 r.  

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.