Minuta z nowym odcinkiem „Z archiwum X”

Robert Skowronski
12.01.2016 16:27
|undefined Fot. kadr z wideo

Po blisko 14 latach na ekrany telewizorów wraca „Z archiwum X”. Udostępniono minutowy fragment z nowego odcinka. Jak wygląda?

Jego emisja nastąpi w Stanach Zjednoczonych w nocy 24 stycznia 2016 roku. Niewiele później, bo w odstępie zaledwie 17 godzin, również polscy widzowie będą mogli zobaczyć premierowy epizod na małym ekranie, a już następnego dnia kolejny. Produkcja na dany moment jest przewidziana jako sześcioodcinkowa miniseria, jednak nie wyklucza się dokręcenie kolejnych, jeżeli spotka się ona z pozytywnym odbiorem.

Otwierający sezon odcinek został zatytułowany „My Struggle”. Jego początek to opowieść Foxa Muldera (David Duchovny) o jego osobistej obsesji dotyczącej zjawisk paranormalnych. Reszta fabuły skupi się zaś na sprawie domniemanych porwań przez UFO, a więc jednym z klasycznych motywów kojarzących się z Archiwum X.

Posłuchajcie jak agent FBI będzie nas wprowadzał w świat serialu już 24 stycznia 2016:

Powstała strona internetowa pod tym adresem, na której można podyskutować na forum o minutowej zajawce nowego epizodu, jak i ustalić sobie przypomnienie o jego premierze.

Do tej pory powstało ponad 200 odcinków serialu. Stacja FOX przekonuje, że nie trzeba oglądać ich wszystkich, aby zrozumieć fabułę nowej miniserii. Jeżeli jednak ktoś chciałby, choć częściowo, przypomnieć sobie dawne poczynania agentów Muldera i Scully, to może zobaczyć 20-minutowy klip zawierający wywiady i materiały z planu nowych odcinków „Z archiwum X” poprzeplatane wspomnieniami głównych wydarzeń składających się na intrygę serialu.

W obsadzie serialu oprócz Davida Duchovny'ego i Gillian Anderson znaleźli się także Joel McHale, Robbie Amell, Lauren Ambrose, Annabeth Gish, Annet Mahendru, Rhys Darby, Kumail Nanjiani oraz William B. Davis. Trzy pierwsze odcinki zostały stworzone przez Chrisa Cartera. Pozostałymi zajęły się osoby związane wcześniej z serią: Glen Morgan, Darin Morgan i James Wong.

Czekacie na nowe odcinki „Z archiwum X”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.