"Miss America" będzie kolejnym serialem Marvela?

28.08.2019 13:50
Foto: Shutterstock|undefined Fot. Shutterstock

W sieci pojawiły się nowe pogłoski związane z Kinowym Uniwersum Marvela. Kogo dotyczył będzie kolejny serial?

Trzeba przyznać, ze studio Marvela nie zwalnia tempa jeśli chodzi o seriale, które wejdą w skład uniwersum. Dopiero co ogłoszono, że własne serie otrzymali Ms. Marvel, She-Hulk i Moon Knight, a teraz pojawiły się pogłoski o kolejnej produkcji. Zgodnie z doniesieniami studio jest ponoć na wczesnym etapie tworzenia pomysłu na serię "Miss America".

"Miss America" kolejnym serialem Marvela?

Jak donosi portal We Got This Covered kolejnym serialem Marvela, który ukaże się na platformie Disney Plus będzie "Miss America". Tytułowa bohaterka to America Chavez - latynoamerykańska homoseksualna superbohaterka Marvela. Zamieszkuje ona, wraz z dwiema matkami, wymiar zwany Utopią. Cechują ją przede wszystkim umiejętność latania i supersiła, a kopniakiem zdolna jest otwierać portale między wymiarami. Pseudonim Miss America przyjęła po superbohaterce z lat 40. XX wieku.

Przeczytaj także

W trakcie swojej kariery Miss America była m.in. członkinią Young Avengers. Krążą pogłoski jakoby włodarze Marvela planowali wprowadzić drużynę na ekrany kin, wówczas Chavez mogłaby być jedną z nich. Inną możliwością jest debiut grupy Ultimates w MCU. Na kartach komiksów w jej skład wchodzą Miss America, Black Panther, Kapitan Marvel, Spectrum (aka Monica Rambeau) i Blue Marvel. Możliwości jest wiele, ale na słowa wyjaśnienia musimy jeszcze poczekać. Na ten moment powstanie serialu pozostaje w sferze pogłosek.

Zobacz też: Lista wszystkich filmów i seriali, które trafią na platformę Disney Plus

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.