Mordowanie nazistów przy dźwiękach The Stooges, czyli krwawy zwiastun serialu "Hunters"

14.02.2020 13:00
Hunters|undefined Fot. kadr z serialu Hunters

Platforma Amazon Prime zaprezentowała zwiastun nadchodzącego serialu pod tytułem "Hunters". Produkcja opowiada o grupie polującej na nazistów, ukrywających się w Stanach Zjednoczonych.

Już niedługo do oferty platformy Amazon Prime dołączy serial "Hunters" - produkcja, w której postać grana przez Ala Pacino założy grupę, mającą na celu znalezienie i eksterminację nazistów, którzy po wojnie uciekli do USA i wiodą spokojne życie. Akcja serialu dzieje się w latach 70. i została oparta na faktach. W sieci pojawił się najnowszy, brutalny zwiastun "Hunters".

"Hunters" - nowy zwiastun serialu o łowcach nazistów

Za serialem stoją Jordan Peele i David Weil. Nazwisko tego pierwszego twórcy nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę występujący w zapowiedzi klimat - mieszankę powagi z lekkim poczuciem humoru, a także krwawe sceny, których nie powstydziłoby się kino grozy. Peele wyreżyserował horrory "Uciekaj!" i "To my" i został okrzyknięty jednym z najlepszych twórców gatunku w XXI wieku. Nie dziwi więc, że członkowie tytułowej grupy posuwają się do naprawdę radykalnych kar wymierzonych w dawnych popleczników Hitlera. Zresztą przekonajcie się sami.

W zwiastunie oprócz scen zemsty na nazistach nie zabrakło humoru i klimatu okresu, w którym rozgrywa się "Hunters". W tle słychać między innymi "I Wanna Be Your Dog" zespołu The Stooges. Lata 70. przejawiają się też w kostiumach i scenografii. Produkcja będzie miała więc klima przywodzący na myśl filmy Quentina Tarnatino, co jest kolejnym walorem produkcji. W trailerze poznajemy też głównych bohaterów, którzy wchodzą w skład drużyny tropiącej nazistów. Jak widać na załączonym obrazku, jej skład jest nadzwyczaj barwny.

Przeczytaj także

"Hunters" - kiedy premiera?

Oprócz Ala Pacino w produkcji wystąpią między innymi Logan LermanJosh RadnorKate MulvanyCarol KaneDylan Baker oraz Lena Olin. Produkcja trafi na platformę streamingową Amazon Prime w roku 2020. Pierwszy odcinek "Hunters" zadebiutuje 21 lutego 2020 roku.

Zobacz: Reżyser "Uciekaj!" stworzy komediową antologię sci-fi dla YouTube Premium

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.