Mr. Robot doczekał się pełnego zwiastuna finałowego sezonu

28.08.2019 12:11
Mr. Robot|undefined Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Do sieci trafił nowy zwiastun 4. sezonu "Mr. Robota", który maluje nam wyjątkowo mroczne zwieńczenie serialu przygotowanego przez Sama Esmailego. Zobaczcie depresyjne wideo.

Pełny zwiastun ostatniego sezonu "Mr. Robota" przedstawia nam Elliota (w roli głównej wciąż Rami Malek), który wciąż stara się wydostać z uścisku biznesowego magnata i wybitnego hakera Whiterose'a (w tej roli BD Wong). Mężczyzna próbuje też obalić jego reżim. Zwiastun zapowiada nam więc wielką wojnę między dwoma postaciami, przedstawiając przerażające momenty i mocne sceny przemocy z finałowej wojny. 

Mr. Robot powraca ze zwiastunem 4. sezonu

Już poprzednie sezony podniosły poprzeczkę jeśli chodzi o sceny akcji, ale nadchodząca seria wydaje się ją znacznie przeskoczyć. Zobaczcie trailer finałowego sezonu "Mr. Robota":

Przeczytaj także

Fani prawdopodobnie nie są jeszcze gotowi na zakończenie serii. Do tej grupy należy też sam Rami Malek, który w wywiadzie z serwisem Yahoo przyznał, że nie był gotów na zakończenie "Mr. Robota":

Wiedziałem, że się skończy, ale nie chciałem zdradzać tajemnicy. Oczywiście jest mi smutno. To jest bohater, który jest mi bardzo bliski i go uwielbiam. Studio chciałoby, żebyśmy robili jeszcze więcej sezonów. Jednak twórca i producent Sam Esmail ma idealne zakończenie dla serialu, które chce opowiedzieć i ja to całkowicie rozumiem. Mam sporo postaci, z którymi nie chcę się rozstawać - rozłąka z Freddiem była równie trudna.

Finałowy sezon "Mr. Robota" pojawi się na antenie USA Network już 6 października 2019 roku. 

Zobacz także: Czy wiesz, że: Rami Malek zagrał w sadze "Zmierzch"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.