"Na cały głos" - o czym opowiada nowy serial z Russellem Crowe'em w roli głównej?

28.06.2019 13:37
Foto: kadr ze zwiastuna serialu Fot. kadr ze zwiastuna serialu "Na cały głos"

"Na cały głos" to nowy serial stacji Showtime, w którym w roli głównej wystąpił Russell Crowe. O czym opowiada serial? Kim są twórcy? Kto znalazł się w obsadzie?

1 lipca 2019 roku na platformie HBO GO zadebiutuje nowy serial z gwiazdorską obsadą. O czym opowie fabuła "Na cały głos" i kto znalazł się w obsadzie? Zgromadziliśmy dla was wszystkie najważniejsze informacje związane z produkcją.

"Na cały głos", czyli serial z Russellem Crowe'em - fabuła

"Na cały głos" to koprodukcja stacji Showtime i spółki Blumhouse Television (odpowiedzialnej między innymi za "Ostre przedmioty", czy "Uciekaj!"). Serial oparty został na motywach bestsellerowej powieści, autorstwa Gabriela Shermana, zatytułowanej "The Loudest Voice in the Room". Jest to historia niedawno zmarłego założyciela telewizji Fox News - Rogera Ailesa (w tej roli Russell Crowe). Akcja produkcji rozgrywa się głównie w minionej dekadzie, kiedy to Ailes, będąc nieformalnym przywódcą Republikanów, sprawił, że stacja Fox News na zawsze zmieniła narrację o najwyższych szczeblach władzy w państwie. W serialu śledzimy najważniejsze, przełomowe wydarzenia z jego życia, w tym spotkania ze światowymi przywódcami oraz kulisy oskarżeń o molestowanie. To właśnie one były powodem, dla którego Ailes zmuszony był odejść z telewizji Fox. Poznamy również mechanizmy psychologiczne, które wprawiały w ruch odgórnie inicjowane procesy polityczne.

Foto: kadr ze zwiastuna serialu Fot. Foto: kadr ze zwiastuna serialu "Na cały głos"
Przeczytaj także

"Na cały głos" - obsada

Oprócz Russella Crowe'a w obsadzie znaleźli się między innymi Naomi Watts (jako Gretchen Carlson, była prezenterka Fox News), Sienna Miller (jako Elizabeth, żona Ailesa), Seth MacFarlane (jako Brian Lewis, były szef PR stacji Fox News), Simon McBurney (jako Rupert Murdoch, szef koncernu News Corp), Annabelle Wallis (jako Laurie Luhn, która planowała wywiady na antenie Fox News) oraz Aleksa Palladino (jako Judy Laterza, wieloletnia asystentka Ailesa).

"Na cały głos" - twórcy

Większość odcinków serialu "Na cały głos" wyreżyserowała Kari Skogland ("Opowieść podręcznej"). Za scenariusz odcinka pilotażowego odpowiadają Tom McCarthy ("Spotlight") i Gabriel Sherman. Role producentów wykonawczych pełnią Russell Crowe, Tom McCarthy, Alex Metcalf, Jason Blum, Marci Wiseman, Jeremy Gold, Liza Chasin, Kari Skogland i Padraic McKinley.

"Na cały głos" - premiera

Pierwszy odcinek serialu "Na cały głos" zadebiutuje w poniedziałek 1 lipca 2019 roku, na platformie HBO GO. Następne odcinki udostępniane będą każdego poniedziałku, po godzinie 6:00. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 2 sierpnia o godzinie 20:10. Produkcja liczyć będzie 7 odcinków.

Zobacz też: "Criminal": zapowiedź nietypowego kryminału Netfliksa

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.