Nareszcie! Na polskiego Netfliksa trafi w końcu amerykańskie "The Office"

30.08.2021 16:00
Nareszcie! Na polskiego Netfliksa trafi w końcu amerykańskie "The Office" Fot. NBC UNIVERSAL TELEVISION / Album/EAST NEWS

Stało się. Po latach czekania, Netflix Polska poinformował oficjalnie, że już w październiku 2021 roku na platformie pojawią się wszystkie odcinki kultowego serialu komediowego "The Office". Poznaliśmy dokładną datę premiery.

The Office US nareszcie na Netflix w Polsce!

"The Office" to jeden z najważniejszych seriali komediowych w historii telewizji. Amerykańska wersja przeboju Ricky'ego Gervaisa miała wielomilionową oglądalność, uczyniła ze Steve'a Carella, Johna Krasinskiego i Rainna Wilsona gwiazdy, a także przyniosła twórcom niezliczoną ilość nagród Emmy, Złotych Globów i innych wyróżnień. Teraz trafi na polskiego Netfliksa.

Polecamy

Produkcja zadebiutuje w polskiej wersji serwisu już 23 października 2021 roku - taką informację możemy przeczytać na oficjalnym Twitterze Netflix Polska, który przy okazji całkiem zgrabnie zarzucił klasycznym "That's what she said". Zobaczcie poniżej:

Warto przypomnieć, że w produkcji jest polska wersja "The Office" od CANAL+. Jej premiera jest planowana na jesień 2021 roku, więc trudno nie odnieść wrażenia, że Netflix chce trochę utrzeć nosa swojej konkurencji. Tak czy inaczej, my jako fani możemy się jedynie cieszyć - więcej zabawy dla nas.

Polecamy

Zgodnie z obietnicą Netflix Polska, 23 października 2021 roku dostępne będą wszystkie sezony "The Office US", czyli aż 9 pełnych serii, zawierających od 6 do 20-kilku odcinków. 

Amerykańska wersja serialu "The Office" w grudniu 2020 roku po raz siódmy znalazła się na szczycie rankingu Nielsena, stając się tym samym historycznym rekordzistą wśród seriali. Po 15 latach od swojej premiery wciąż jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji odcinkowych na platformach streamingowych. Niedługo użytkownicy Netfliksa będą mogli się przekonać, czy zasłużenie. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.