Na tajemniczej stronie pojawiły się nowe zwiastuny 3. sezonu "Westworld"

24.02.2020 09:13
Westworld|undefined Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

Na dystopicznej stronie internetowej pojawiły się ukryte zwiastuny trzeciego sezonu hitu HBO pod tytułem "Westworld". Jak prezentują się zapowiedzi.

20 lutego 2020 roku HBO zaprezentowało oficjalny zwiastun trzeciego sezonu "Westworld". To jednak nie wszystkie zapowiedzi serialu, które trafiły do sieci. Okazuje się, że twórcy postanowili zabawić się z fanami i ukryli kilka kolejnych trailerów w sieci.

"Westworld" sezon 3 - ukryte zwiastuny serialu HBO

Jak podaje Gizmodo, użytkownik Reddita o nicku  MTC_Chickpea wpadł na trop nowych zwiastunów 3. sezonu "Westworld". Znalazł je na stronie Incite - serialowej firmie, zbierającej ogromną ilość danych stworzona przez Liama Dempseya Seniora. Prawdziwa strona fikcyjnej organizacji zadebiutowała w sieci w listopadzie 2019 roku i od początku była związana z promocją serialu.

Przeczytaj także

Po wejściu na InciteInc.com należy wejść w zakładkę Privacy Act, znajdującej się na stronie głównej. Po kliknięciu w nią pojawia się napis informacyjny, a następnie kod źródłowy, który zaczyna glitchować. Po kilku sekundach automatycznie odpala się zupełnie nowy zwiastun trzeciego sezonu "Westworld". 

To jednak nie wszystko. Kolejna zapowiedź jest stylizowana na wideo promocyjne firmy Incite. 

Trzeci trailer został z kolei utrzymany w klimacie... komedii romantycznej.

Materiał wykorzystany w ukrytych trailerach nie jest nowy. Pochodzi z wcześniejszych zapowiedzi. Nowe zwiastuny różnią się jednak montażem i klimatem. Jak widać, pomysłowość twórców seriali nie zna granic!

Przeczytaj także

"Westworld" sezon 3 - kiedy premiera?

W obsadzie serialu zobaczymy ponownie Evan Rachel, Jeffreya Wrighta, Tessę Thompson, Thandie Newton oraz Eda Harrisa. Wśród nowych twarzy pojawią się Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul. Nowy sezon "Westworld" będzie liczył mniej odcinków niż poprzedni. Trafi na antenę HBO i do biblioteki HBO GO już 15 marca 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Nadchodzi powrót "Przyjaciół". Serial doczeka się odcinka specjalnego

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.