Nadchodzi koniec serialu "Jack Ryan" z Johnem Krasinskim w roli głównej. Produkcja doczeka się spin-offu?

10.05.2022 12:42
Nadchodzi koniec serialu "Jack Ryan" z Johnem Krasinskim w roli głównej. Produkcja doczeka się spin-offu? Fot. materiały prasowe/Amazon Prime Video

Wszystko wskazuje na to, że 4. sezon będzie ostatnim dla serialu "Jack Ryan", nieco niedocenianej produkcji od Amazon Studios z Johnem Krasinskim w roli głównej.

Jack Ryan zakończy się po 4. sezonie

Jak podaje portal Deadline, "Tom Clancy’s Jack Ryan" z Johnem Krasinskim w roli głównej (i roli producenta wykonawczego) ma już datę zakończenia - według źródeł publikacji, ten ma się zakończyć po debiucie 4. sezonu. 

Polecamy

Deadline zauważa, że nie musi to od razu oznaczać końca dla całej marki - według nich, ruszają powoli prace nad spin-offem serialu z Michaelem Peną w roli głównej. Ten ma się wcielać w inną znaną postać z uniwersum Clancy'ego, Dinga Chaveza.

Zanim do tego dojdzie, to minie jeszcze sporo czasu - na razie 3. sezon "Jacka Ryana" nie ma daty premiery, więc widzowie będą podziwiali Krasinskiego w tej roli jeszcze przez kilka dobrych lat. 

Na razie nikt z produkcji nie skomentował tej sytuacji, ale Krasinski podpisał umowę na 4 sezony "Jacka Ryana", kiedy podjął się roli, w którą wcześniej wcielali się Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck i Chris Pine. Aktor w późniejszych odcinkach zaczął pełnić funkcję nie tylko producenta wykonawczego, ale także scenarzysty i prawie showrunnera.

Polecamy

Pena zostanie wprowadzony do uniwersum "Jacka Ryana" w ostatnim odcinku nadchodzącego 3. sezonu, a następnie w 4. sezonie będzie jednym z głównych bohaterów. Amazon ogłosił oficjalnie, że aktor dołączy do obsady w październiku 2021 roku, jednak nie zdradził wówczas, w kogo wcieli się gwiazdor 1. sezonu "Narcos: Mexico". 

Wiecie co to również oznacza? To oznacza, że niedługo John Krasinski zostanie bez pracy, co pozwoli mu w pełni zagłębić się w filmowe uniwersum Marvela jako Reed Richards - widzieliśmy go w "Doktorze Strange'u 2" i spodziewamy się, że nie był to pojedynczy występ gościnny.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.