"Najgorsze polskie tatuaże": Powstał program o tatuatorach, którzy ratują ludziom skórę

24.02.2021 13:44
tatuaże Fot. Shutterstock

Tatuaż przestał być ozdobą lub ważnym symbolem, a zaczął być udręką i powodem do wstydu? Zmień go w nowe piękne dzieło. Powstała polska wersja programu o tatuatorach, którzy przykrywają nieudane dziary.

Tatuaże zdobią dziś coraz więcej ciał i dawno przestały być synonimem młodzieńczego buntu, którego "będziesz się wstydzić na starość". No chyba, że faktycznie nie do końca przemyśleliśmy to, co sobie tatuujemy albo zaufaliśmy niewłaściwemu "artyście". Co zrobić w takiej sytuacji, pokazuje nowy program telewizyjny "Najgorsze polskie tatuaże".

Polecamy

"Najgorsze polskie tatuaże" - nowy program dla wielbicieli dziar

Powodów, dla których ludzie decydują się tatuowanie swojego ciała jest tak wiele, jak okoliczności w jakich powstają. Niektóre są przemyślane i symbolizują ważne zmiany w życiu, inne powstają pod wpływem impulsu, jeszcze inne służą tylko i wyłącznie ozdobie. Ludzie tatuują się nie tylko w profesjonalnych salonach, ale też na imprezach, u znajomych albo sami - w domowym zaciszu. Wszystko to jest jak najbardziej ok, pod warunkiem, że osoba tatuowana jest zadowolona z efektu. Gorzej jest, gdy po szalonej imprezie budzi się z dziwnym znakiem na ciele albo po latach niekoniecznie ma ochotę nosić podobiznę byłej partnerki na przedramieniu.

Polecamy

Dla takich osób powstał właśnie program "Najgorsze polskie tatuaże", w którym pięcioro profesjonalnych tatuatorów dosłownie ratuje ludziom skórę. Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł zbierali doświadczenie latami, a teraz wykorzystują je, by przykryć fatalne fuszerki mniej utalentowanych kolegów po fachu.

"Najgorsze polskie tatuaże" - kiedy i gdzie oglądać?

"Najgorsze polskie tatuaże" to polska wersja amerykańskiego formatu. Każdy odcinek prezentuje historie czterech wydziaranych osobników, którzy wstydzą się swoich tatuaży. I każdy oczywiście kończy się dobrze - jak na program o metamorfozach przystało. Program można oglądać zarówno w telewizji, jak i w internecie. Od 28 stycznia 2021 dostępny jest w serwisie Player.pl, zaś w każdą sobotę nowe odcinki są emitowane na antenie TTV.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.