Najsłabsze zakończenie słynnego serialu [WYNIKI SONDY]

Natalia Hluzow
10.07.2018 00:33
Najgorsze zakończenia seriali|undefined Fot. kadry z seriali "Mad Men" i "Rodzina Soprano"

W ubiegłym tygodniu zapytaliśmy Was, który słynny serial najbardziej rozczarował Was swoim zakończeniem. Jakie produkcje wynieśliście na szczyt tego niechlubnego rankingu?

Każdemu maniakowi filmów i seriali zdarza się czasem poświęcić czas na słaby film lub rozczarować się kiepską rolą ulubionego aktora. Nic nie boli jednak tak bardzo jak zmarnowanie kilku lat na oglądanie serialu, którego koniec pozostawia po sobie niesmak na kolejne lata. W ostatniej filmowej sondzie Antyradio.pl zapytaliśmy o najgorsze zakończenie serialu, a więc o to, która z produkcji zraniła i zraziła Was najbardziej swoim finałem. Cóż... trudno powiedzieć, że jesteśmy zaskoczeni.

Jak poznałem Waszą matkę Fot. foto: kadr z serialu "Jak poznałem Waszą matkę"

Najgorsze zakończenie słynnego serialu

Pierwsze miejsce z wynikiem 32% głosów zajął uwielbiany przez miliony sitcom „Jak poznałem Waszą matkę?”. Uwielbiany dopóki nie wyemitowano finałowego sezonu, który CAŁY toczył się w przeciągu kilku dni, by w ostatnim, podwójnym odcinku streścić pół życia Teda i tytułowej matki, uśmiercić ją i rzucić głównego bohatera w objęcia Robin.

Na drugim miejscu, zdobywając 22% głosów, znalazł się wielki telewizyjny przebój pt. „Zagubieni”, który w 2004 roku zachwycił wszystkich swoją wyjątkowością, sposobem przedstawienia bohaterów, utalentowaną obsadą i tajemniczą fabułą. Przez 6 lat wszyscy starali się zrozumieć anomalie wyspy, na której znaleźli się rozbitkowie, połączyć w logiczną całość zagmatwane losy postaci i poskładać do kupy podróże w czasie, by w finale dowiedzieć się, że zupełnie niepotrzebnie, gdyż bohaterowie nie żyją od pierwszego odcinka.

Ścisłą trójkę liderów wśród najgorszych zakończeń seriali zamyka „Dexter”, na którego zagłosowało 17% uczestników sondy. W tym przypadku również trudno jest ocenić, co było gorsze – uwłaczający fanom serialu ostatni sezon czy finał, w którym Dexter zostaje... drwalem.

Jeśli chodzi o zakończenia, które zalazły za skórę najmniejszej ilości głosujących, na czołówkę wysunęły się „Rodzina Soprano” i „Mad Men” należące do najlepszych seriali w historii telewizji, które – jak widać – nie skończyły się wcale aż tak źle. Urwana historia Tony’ego Soprano zdobyła tylko 1% głosów jako najgorsze zakończenie serialu, zaś osiągający zen Don Draper zdenerwował tylko 2% głosujących. Pełną listę wyników sondy na temat najgorszych zakończeń seriali możecie zobaczyć poniżej:

najgorsze zakończenia seriali 2 Fot. foto: screen ze strony Antyradio.pl

Zgadzacie się z tymi wynikami? A może macie w pamięci jakieś inne, znienawidzone zakończenie serialu, które w ogóle nie znalazło się na naszej liście?

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.