Najlepsze polskie seriale 2018 roku [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
13.12.2018 14:30
Znaki, Rojst, Ślepnąc od świateł|undefined Fot. materiały prasowe

Które polskie seriale z 2018 roku były najlepsze? Postanowiliśmy stworzyć sondę, w której czytelnicy Antyradio.pl wybiorą najbardziej udane produkcje w odcinkach ostatnich minionych miesięcy.

Ostatnie lata dowiodły, że polscy twórcy potrafią robić seriale na światowym poziomie. Rok 2018 nie był wyjątkiem i w ciągu ostatnich 12 miesięcy powstało wiele wciągających produkcji telewizyjnych i internetowych, cieszących się dużą popularnością wśród widzów. Postanowiliśmy wybrać najbardziej popularne seriale roku 2018 i zapytać Was, który z nich zasługuje na miano najlepszego. Po sukcesie "Belfra" polscy twórcy w tym roku postawili w dużej mierze na kryminały. Który z nich wygra w naszym głosowaniu?

Najlepsze polskie seriale 2018 roku

W naszej sondzie pojawiły się zarówno tytuły emitowane w stacjach telewizyjnych, jak i produkcje tworzone z myślą o internetowych widzach. Nie zabrakło więc mrocznej opowieści "Kruk. Szepty słychać po zmroku", wciągającego "Rojsta" z doborową obsadą, tvnowskiej próbie stworzenia serialu kryminalnego pod tytułem "Pułapka" z Agatą Kuleszą w roli głównej, historii o tajemniczych zabójstwach ukazanej w "Znakach", adaptacji powieści Jakuba Żulczyka "Ślepnąc od świateł" oraz pierwszej polskiej produkcji Netfliksa w reżyserii Agnieszki Holland pod tytułem "1983". To oczywiście nie wszystkie tytuły, które trafiły do naszej sondy. Która produkcja zbierze najwięcej głosów?

 

Głosy zbieramy do 30 grudnia 2018 roku. Na podstawie wyników głosowania stworzymy ranking najlepszych polskich seriali 2018 roku. Który z wyżej wymienionych filmów zdobędzie pierwsze miejsce? Który z przedstawicieli polskich historii w odcinkach trafi na sam dół listy? Przekonamy się już za kilka dni.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.