Najlepsze seriale zagraniczne 2018 roku wg czytelników Antyradia.pl [WYNIKI SONDY]

Kamil Kacperski
20.12.2018 14:52
Najlepsze seriale zagraniczne 2018 roku wg czytelników Antyradia.pl [WYNIKI SONDY] Fot. materiały prasowe/kadry z wideo

Wybraliście swój ulubiony serial 2018 roku. Kto zwyciężył batalię? Nowe przygody nastoletniej czarownicy? A może depresyjne przygody Bojacka Horsemana? Sprawdźcie wyniki naszej sondy. 

Koniec roku to świetny czas na wszelkiej maści podsumowania, zestawienia i rankingi. Jednak zamiast narzucać Wam naszą wolę i opinie, postanowiliśmy zasięgnąć języka i sprawdzić, które produkcje najbardziej zaciekawiły naszych czytelników. Do wyboru było aż 20 różnych tytułów i musimy przyznać, że jesteśmy zaskoczeni tym, jak bardzo wyrównana była batalia. Ale po kolei - zacznijmy od najmniej popularnych pozycji. 

Ostatnie miejsca z wynikami rzędu 1 procenta zajęły kolejno: "Iron Fist", "Luke Cage", "Jessica Jones" oraz, co jest sporym zaskoczeniem, 6. sezon "House of Cards". Czy aż tak ogromny wpływ miał na to brak Kevina Spacey'a w finałowej serii dramatu politycznego? Kolejne 3 miejsca przypadły zaś "The Walking Dead", "13 powodom" i "American Horror Story". Wymienione właśnie seriale mogą się poszczycić wynikiem 2 procent Waszych głosów. 

Najlepsze zagraniczne seriale 2018 - ranking

Aż 5 seriali zdobyło po 3 procent głosów, a były to kontynuacje "Atlanty", "Opowieści podręcznej", "Ozarka", "Orange Is The New Black" oraz debiutancki sezon produkcji DC "Titans". Na 2 punkty procentowe więcej zasłużyły zaś programy "Riverdale" oraz "Teoria wielkiego podrywu", której emitowany jest obecnie ostatni sezon. Blisko podium znalazły się za to produkcje "Narcos: Mexico", "Black Mirror" oraz "Wikingowie". Wymienione seriale zdobyły kolejno po 7, 8 i 9 procent wszystkich głosów. 

Top 3 zagranicznych seriali 2018

Podium z wynikiem 12 procent otwiera 3. sezon "Daredevila". Zmagania Matta Murdocka z Kingpinem niestety nie doczekają się kontynuacji, co jest wręcz niesamowite. Zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę jakość i popularność serialu Marvela tworzonego przez Netflix. Srebrny medal zdobyła kolejna produkcja giganta streamingowego, a mianowicie 5. sezon "Bojacka Horsemana", popularnego serialu "komediowego" o koniu-alkoholiku-aktorze-narkomanie. Produkcja z Willem Arnettem w roli głównej zdobyła 14 procent Waszych głosów. 

Oznacza to, że triumfatorem plebiscytu na najlepszy serial zagraniczny 2018 roku według czytelników Antyradia.pl jest produkcja "Chilling Adventures of Sabrina". Przygody nastoletniej czarownicy zasłużyły na 15 procent Waszych głosów. Z głosem ludu wydaje się zgadzać również Netflix, który niedawno zapowiedział, że powstaną aż 4 sezony produkcji o Sabrinie, Salemie i reszcie czarownic. A tak za to prezentują się pełne wyniki. Żeby nie było, że kogoś oszukaliśmy:

WYNIKI

Wciąż trwa jeszcze sonda dotycząca najlepszych polskich seriali 2018 roku. Wśród nich znajdziecie takie produkcje, jak "Rojst", czy "Ślepnąc od świateł". A jeżeli nie interesują Was seriale, to zawsze możecie zagłosować na najlepsze gry 2018 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.