Naomi Watts na nowym zdjęciu z planu spin-offu "Gry o tron"

16.08.2019 10:27
Naomi Watts|undefined Fot. SplashNews.com/East News

Do sieci trafiło zakulisowe zdjęcie przedstawiające Naomi Watts. Aktorka wciela się w jedną z głównych postaci w nadchodzącym spin-offie "Gry o tron". 

Chociaż "Gra o tron" już się zakończyła, to nie koniec niesamowitych opowieści o Westeros. Stacja HBO szykuje nowy serial oparty na twórczości George'a R.R. Martina. Obecnie trwają prace nad wciąż niezatytułowanym serialem dziejącym się setki lat przed wydarzeniami z "Gry o tron". Do sieci trafiło kolejne zdjęcie z planu spin-offu. 

Spin-off "Gry o tron" - Naomi Watts na zdjęciu z planu

Na razie produkcja jest otoczona ścisłą tajemnicą. Jednak w dobie mediów społecznościowych zawsze może się zdarzyć jakiś przeciek. I tak jest właśnie w tym wypadku. Na Twitterze naomi watts source pojawiło się zdjęcie przedstawiające Naomi Watts. Aktorka zagra jedną z głównych ról w spin-offie "Gry o tron". Nie zdradzono jeszcze, w kogo się wcieli, ale fotografia pozwala się przyjrzeć kostiumowi postaci. 

Jak widać, Watts ma na sobie złotą suknię. Jej szyje zdobi piękny naszyjnik. Oznacza to, że aktorka prawdopodobnie wcieli się w członkinię rodu Casterlych - protoplastów Lannisterów. Niewykluczone jednak, że gwiazda wystąpi jako jedna z przedstawicielek Targaryenów, którzy też mają pojawić się w serialu. Smoczy ród w okresie, w którym będzie toczyć się akcja serialu, rezydował jeszcze na Essos. 

Przeczytaj także

Spin-off "Gry o tron" - kiedy premiera?

Shworunnerami produkcji zostali Jane Goldman oraz George R.R. Martin. Jedną z reżyserek serialu zatytułowanego roboczo "Bloodmoon" jest natomiast S.J. Clarkson. Oprócz Wattsa w spin-offie wystąpią również Josh Whitehouse, Naomi Ackie oraz Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp, Toby Regbo, Marquis Rodriguez, John Simm, Richard McCabe, John Heffernan i Dixie Egerickx. 

Przeczytaj także

Na razie twórcy nie zdradzili dokładnej daty debiutu serialu. Premiera została na razie zapowiedziana na pierwszą połowę 2020 roku. Miłośnikom fantasy i "Gry o tron" pozostaje więc czekać na dalsze szczegóły. 

Zobacz też: "Gra o tron": George R.R. Martin uważa, że spin-offy nie mają szans z oryginalnym serialem

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.