„Narcos” - zwiastun 3 sezonu

Sergiusz Kurczuk
04.08.2017 13:33
„Narcos” - zwiastun 3 sezonu Fot. kadr z serialu

Historia Pablo Escobara przyciągnęła przed ekrany telewizorów i komputerów tysiące ludzi na całym świecie. Netflix nie zwalnia tempa i już niedługo zobaczymy 3 sezon serialu „Narcos”. Na razie mały przedsmak w postaci trailera. 

Serial „Narcos” wystartował w 2015 roku i szybko zyskał status kolejnego hitu platformy Netflix. Od daty premiery pierwszego odcinka minęło już trochę czasu i za pasem mamy 3 sezon historii Pablo Escobara. Trzeba przyznać, że twórcy serialu postarali się, by zmusić widzów do oczekiwania w niecierpliwości na kolejne odcinki „Narcos”. Zakończenie drugiego sezonu spowodowało, że produkcja na pewno nie znudzi się fanom. Wręcz przeciwnie! Wszyscy zachodzą w głowę, co czeka nas w kolejnych odcinkach. Netflix przybliżył trochę fabułę nowego sezonu, prezentując nowy zwiastun.

Koniec ubiegłego sezonu sprawił, że twórcy zmuszeni są wprowadzić kilka nowych postaci. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy dobrze znanych twarzy, które przewijały się na ekranie w ubiegłych sezonach. Pojawią się więc zupełnie nowi kokainowi baronowie z kartelu z Cali. W składzie grupy przestępczej znajdą się m.in. Gilberto Rodriguez Orejuela (Damian Alcazar), Miguel Rodriguez Orejuela (Francisco Denis), Pacho Herrera (Alberto Ammann) i Chepe Santacruz Londono (Pepe Rapazote). Nowymi graczami będą Jorge Salcedo (Matias Varela), Chris Feistl (Michael Stahl-David), Daniel Van Ness (Matt Whelan), Franklin Jurado (Miguel Angel Silvestre), Christins (Kerry Bishe) i David Rodriguez (Arturo Castro).

Kim okażą się nowi bohaterowie? Co z Pablo Escobarem i jego spuścizną? Jakimi prawami będzie się rządzić nowe narkotykowe królestwo, Czy agenci DEA znowu namieszają w mafijnych układach? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już 1 września 2017 roku. Pozostaje na tylko odliczać dni do tej daty. Jak to dobrze, że Netflix zawsze wypuszcza całą serię na raz...

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.