Nareszcie pojawił się zwiastun 5. sezonu „BoJacka Horsemana”

Kamil Kacperski
06.09.2018 12:18
BoJack Horseman|undefined Fot. kadr z wideo

Netflix opublikował na swoich mediach społecznościowych pierwszy zwiastun 5. sezonu „BoJacka Horsemana”. Jakie przygody czekają tym razem na aktora-alkoholika?

Komediowy hit Netfliksa już niedługo powróci z nowymi odcinkami. Dowiedzieliśmy się tego za pośrednictwem oficjalnego konta BoJacka na Twitterze, więc możemy być raczej pewni tego, że to prawda. Chociaż jak wiemy, z obietnicami tytułowej postaci tego serialu różnie bywa. 

Tym razem jego słowa są podparte informacjami od Netfliksa, który opublikował nawet zwiastun nowych epizodów „BoJacka Horsemana”. Co nowego u naszego starego znajomego? Dostał pracę w serialu „Philbert”, dalej użala się nad sobą, wszystkie problemy próbuje rozwiązać za pomocą alkoholu i używek, a także kontynuuje swoją znajomość z młodszą siostrą, Hollyhock. Krótko mówiąc - wszystko po staremu:

BoJack Horseman - kiedy premiera 5. sezonu?

Nowe odcinki „BoJacka Horsemana” pojawią się już 14 września 2018 roku, czyli dokładnie wtedy, gdy do kin wejdzie film „Predator”. Na razie niestety nie wiemy, co się wydarzy w 5. sezonie serialu. Ostatni epizod poprzedniej serii zakończył się nieco pozytywnym akcentem - jak wspomnieliśmy, BoJack dowiedział się, że ma siostrę o imieniu Hollyhock, co spowodowało, że po raz pierwszy od dawna ma dla kogo żyć.

Serial charakteryzuje wyjątkowo czarne poczucie humoru scenarzystów i opowiadanie o takich tematach, jak depresja, problemy z uzależnieniami, czy ogólnie działania samo-destrukcyjne. BoJack stara się obrócić swoje życie do góry nogami, ale niestety zawsze wraca do alkoholizmu i narkomanii. Kto wie, może w 5. sezonie uda mu się wrócić na prostą?

5. sezon serialu „BoJack Horseman” pojawi się na Netfliksie już 14 września 2018 roku. W rolach głównych występują Will Arnett, Aaron Paul i Allison Brie.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.