Narkotykowe kartele w zwiastunie 2. sezonu serialu „Narcos”

Robert Skowronski
22.07.2016 11:17
Narkotykowe kartele w zwiastunie 2. sezonu serialu „Narcos” Fot. kadr z wideo

Jeden z popularniejszych oryginalnych seriali platformy Netflix powraca. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu „Narcos”.

Produkcja zadebiutuje w serwisie streamingowym 2 września 2016 roku. W sumie otrzymamy 10 nowych odcinków. Ponownie przeniesiemy się w sam środek późnych lat 80. ubiegłego wieku w przestępczy świat narkotykowych bossów. Głównym bohaterem niezmiennie pozostaje Pablo Escobar (Wagner Moura).

Kolumbijski mafioso ucieka z więzienia i jest jeszcze bardziej niebezpieczny niż wcześniej. Brutalna wojna odradza się w pełni swojego krwawego oblicza. Ostatecznie bohater nie ma zbyt wiele do stracenia, a takich należy się obawiać najbardziej...

Pablo Escobar to autentyczna postać. U szczytu swojej kariery przestępczej znalazł się on na siódmym miejscu listy najbogatszych ludzi na świecie magazynu Forbes, a jego kartel kontrolował 80% światowego rynku kokainy.

Na ekranie oprócz Wagnera Moury pojawią się Boyd Holbrook (Zaginiona dziewczyna), Pedro Pascal (Gra o tron), a także Steve Murphy oraz Javier Peña jako agenci rządowi. Producentami wykonawczymi serialu są José Padilha i Eric Newman. Reżyserem został Jose Padilha.

Zobaczcie 1. zwiastun 2. sezonu serialu „Narcos”. Prawdopodobnie będzie to już ostatnia seria o Escobarze:

W planach Netflixa na kolejne lata jest postawienie na seriale o superbohaterach. Podczas Comic-Con 2016 zostały zaprezentowane teasery takich produkcji, jak „Luke Cage”, „Iron Fist” czy „The Defenders”.

Platforma nie rezygnuje również ze swojego sztandarowego „House of Cards”. Frank Underwood powróci w 5. serii w 2017 roku. W produkcję kolejnych epizodów nie będzie już jednak zaangażowany Beau Willimon, twórca serialu. Chce się on skupić na pisaniu autorskiej sztuki.

Jak Wam się podoba zwiastun 2. sezonu serialu „Narcos”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.