Narodziny rewolucji w nowym zwiastunie 3. sezonu "Opowieści podręcznej"

Sergiusz Kurczuk
02.05.2019 09:41
Opowieść podręcznej|undefined Fot. kadr z serialu Opowieść podręcznej

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego 3. sezonu serialu "Opowieść podręcznej". W kontynuacji hitu Hulu zobaczymy początek rewolucji w Gileadzie rozpoczętej przez Fredę. 

Zakończenie 2. sezonu "Opowieść podręcznej" zaskoczyło niejednego widza adaptacji słynnej książki Margaret Atwood. Główna bohaterka miała okazję uciec z Gileadu, ale postanowiła uratować swoją córkę i zostać na miejscu, by pomóc setkom zniewolonych kobiet. Wygląda na to, że jest nadzieja dla uciemiężonych podręcznych. Tak przynajmniej wynika z najnowszego zwiastuna kontynuacji "Opowieści podręcznej"

Przeczytaj także

"Opowieść podręcznej" sezon 3 - nowy zwiastun serialu

Do tej pory z produkcji serwisu Hulu wylewał się mrok, niepokój i beznadzieja. W końcu trudno w historii o kobietach zmuszanych do bycia żywymi inkubatorami w nowym skrajnie konserwatywnym świecie znaleźć coś pozytywnego. Widzowie oglądający "Opowieść podręcznej" niejednokrotnie mieli nadzieję na satysfakcjonujące rozwiązania, które byłyby należną karą dla niektórych bohaterów serialu. Do tej pory tego typu wątki nie miały racji bytu. Jednak trailer nadchodzącego 3. sezonu "Opowieść podręcznej" sugeruje, że przez Gilead przejdzie rewolucja kobiet. Jak prezentuje się zapowiedź?

Wygląda na to, że Freda (Elizabeth Moss) stworzy ruch oporu przeciwko dyktaturze mężczyzn z Gileadu. Pomogą jej w tym starzy przyjaciele i jedna z postaci, która przez większość odcinków była postrzegana jako główny wróg. Chodzi oczywiście o żonę komendanta, do którego trafiła Freda. W 2. sezonie pod nieobecność męża Serena (Yvonne Strahovski) odzyskała dawną wolę działania. Jak widać w zwiastunie, to co zakiełkowało podczas wspólnej pracy z Fredą, da o sobie znać w nowych odcinkach. Czy bohaterki wspólnie położą kres rządom w Gileadzie? A może twórcy serialu po raz kolejny zdepczą nadzieje bohaterów i widzów "Opowieści podręcznej"? Przekonamy się za jakiś czas. 

"Opowieść podręcznej" sezon 3  - kiedy premiera?

Oficjalna premiera nowego sezonu serialu na Hulu odbędzie się 5 czerwca 2019 roku. Przez długi czas nie było wiadomo, kiedy polscy fani produkcji będą mieli okazję zobaczyć dalsze losy podręcznych. Do tej pory serial w Polsce ukazywał się na nieistniejącej już w naszym kraju platformie Showmax. Na szczęcie prawa do "Opowieści podręcznej" przejęła stacja HBO. Miłośnicy serialu zobaczą pierwszy odcinek już 3 czerwca 2019 roku.

>>Zobacz też: Czy „Opowieść podręcznej” jest oparta na prawdziwych wydarzeniach?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.