Nastolatkowie kontra potężny dżin zwiastunie pierwszego arabskiego serialu Netfliksa

Sergiusz Kurczuk
19.04.2019 09:44
Jinn (Netflix)|undefined Fot. kadr z serialu Jinn

Netflix zaprezentował zwiastun najnowszego zagranicznego serialu oryginalnego. W produkcji zatytułowanej "Jinn" poznamy losy nastolatków, którzy spotkają dżina.

Netflix kontynuuje swoją ekspansję na cały świat. Już niedługo zobaczymy pierwszy oryginalny arabski serial platformy streamingowej. Historia zatytułowana "Jinn" opiera się na demonologii Środkowego Wschodu, więc tytuł powinien mówić sam za siebie.

Przeczytaj także

Jak prezentuje się zwiastun serialu?

"Jinn" - zwiastun arabskiego serialu Netflix

Kilka lat temu Netflix wyszedł poza Amerykę Północną i zaczął współpracę z twórcami z całego świata, głównie Europy. Szybko okazało się, że było to dobre posunięcie, bo takie seriale jak "Dark" czy "The Rain" sukcesem nie mniejszym niż flagowe tytuły serwisu - "Stranger Things" i "House of Cards". Netflix powołał do życia również polski serial - "1983". Czas na podbój Środkowego Wschodu. Już za kilka miesięcy zobaczymy pierwszą jordańską produkcję Netfliksa. Jak prezentuje się zapowiedź serialu "Jinn"?

Oprócz zwiastuna Netflix podzielił się również oficjalnym opisem fabuły serialu.

"Jinn" opowiada o grupie nastolatków, których życia zostają wywrócone do góry nogami przez duchową istotę, która objawiła się im w starożytnym mieście Petra. Teraz muszą spróbować powstrzymać Dżina przed zniszczeniem świata.

"Jinn" - kiedy premiera arabskiego serialu Netflix?

W nadchodzącym serialu w rolach głównych występują Salma Malhas, Hamza Abu Eqab, Sultan Alkhalil i Aysha Shahalthough. Czy głównym bohaterom uda się pokonać starożytnego ducha, którego uwolnili? Przekonamy się za kilka miesięcy. Serial "Jinn" trafi na Netflix 13 czerwca 2019 roku.

>>Zobacz też: "The Rain" sezon 2 - zobacz pierwszy zwiastun kontynuacji duńskiego serialu Netfliksa<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.