Netflix pokazał kolejne oficjalne zdjęcie Snu z "Sandmana". Serial ma być niezwykle różnorodny

17.02.2022 10:24
Netflix pokazał kolejne oficjalne zdjęcie Snu z "Sandmana". Serial ma być niezwykle różnorodny Fot. materiały prasowe/Netflix

Już za kilka miesięcy na Netflix ma zadebiutować serial "Sandman" na podstawie popularnych powieści graficznych Neila Gaimana. W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia z produkcji. 

Sandman - oficjalne zdjęcie z produkcji

"Śmiertelnicy wezwali i uwięzili Władcę Snów. Ten wprawdzie wydostaje się na wolność, ale odkrywa, że to tylko początek jego kłopotów" - takimi słowami pierwszy sezon "Sandmana" zapowiada Netflix. Nowe zdjęcie pochodzi z nieco późniejszych przygód Morfeusza, a na ekranie towarzyszy mu Lucienne, bibliotekarka jego królestwa Śnienia. 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć opisywane foto:

Twórca powieści Neil Gaiman wyjaśnił, że każdy odcinek ma być od siebie znacząco różny - pierwszy to "Downtown Abbey z magią", piąty to "najbardziej przerażająca rzecz, jaką w życiu widział", a szósty to "najbardziej pozytywna rzecz w całym serialu". Dodał, że jeżeli komuś nie podobał się jeden odcinek "Gry o tron", to prawdopodobnie nie spodoba mu się też inny odcinek. Dokładnie odwrotnie może być w przypadku "Sandmana".

Zdjęcia do serialu ruszyły w październiku 2020 roku w Wielkiej Brytanii. Aktualnie data premiery wyczekiwanej przez fanów komiksu serii nie jest jeszcze znana, jednak Netflix zapewnia, że nadejdzie ona "wkrótce". 

Polecamy

Tom Sturridge zagra Morfeusza/Sen, Gwendolyn Christie jest Lucyferem, Sanjeev Bhaskar i Asim Chaudhry grają Kaina i Abela, Charles Dance zagra Rodericka Burgessa, Vivienne Acheampong to Lucienne, a Boyd Holbrook jest Koryntianinem.

W pozostałych rolach pojawią się: Kirby Howell-Baptiste (Śmierć, siostra Snu), Mason Alexander Park (Pożądanie), Donna Preston (Rozpacz), Jenna Coleman (Johanna Constantine, egzorcystka i prapraprababcia Johna Constantine'a), Niamh Walsh (młoda Ethel Cripps), Joely Richardson (Ethel Cripps, kobieta o tysiącu tożsamości), David Thewlis (szalony John Dee, syn Ethel) oraz Patton Oswalt (Matthew, pomocnik Snu, kruk).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.