Netflix pokazał najnowszy zwiastun ostatniego sezonu "Domu z papieru" [WIDEO]

02.08.2021 16:29
Dom z papieru Fot. materiały prasowe Netflix

Już niedługo zobaczymy ponownie bohaterów "Domu z papieru" w akcji. Zobaczcie, co szykuje dla nas Netflix.

Netflix podzielił się zwiastunem nadchodzącej pierwszej części 5. sezonu serialu "Dom z papieru". Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko.

Polecamy

Netflix pokazał najnowszy zwiastun ostatniego sezonu "Domu z papieru" [WIDEO]

100 godzin, które wydają się trwać 100 lat - w ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu "Domu z papieru". Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii.

Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki... jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu. Zobaczcie zwiastun nadchodzącego sezonu produkcji:

"Dom z papieru": Kiedy premiera 5. sezonu?

Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę. Sezon 5. "Domu z papieru" zadebiutuje w dwóch częściach - pierwsza będzie miała swoją premierę 3 września, druga - 3 grudnia 2021 r.
 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.