Netflix pokazał zwiastun ostatniego sezonu "Lucyfera". Jak pożegnamy ulubionego diabła? [WIDEO]

11.08.2021 10:20
Lucyfer, zwiastun ostatniego sezonu Fot. materiały prasowe Netflix

Zobaczcie trailer ostatniego sezonu "Lucyfera", który już niebawem zadebiutuje na Netfliksie.

Ostatni, finałowy sezon serialu "Lucyfer" zbliża się wielkimi krokami. Po krótkiej zapowiedzi, w końcu otrzymaliśmy zwiastun, który zaskoczy niejednego fana produkcji Netfliksa. Z uśmiechem przez łzy pożegnamy Lucyfera, Chloe, Amenadiela, Maze, Lindę, Ellę i... Dana, który powróci w nowych odcinkach serialu.

Polecamy

Netflix pokazał zwiastun "Lucyfera". Jak pożegnamy ulubionego diabła? [WIDEO]

Uwaga, spoilery - 5. sezon serialu zakończył się na tym, że Lucyfer powinien zająć miejsce Boga, zaś Dan, były mąż pani detektyw, trafił do piekła. W ostatnim sezonie serialowego hitu zobaczymy, dlaczego Lucyfer nadal zastanawia się nad swoją przyszłością w roli Boga. Na jego drodze pojawi się nowy wróg, którego nikt się nie spodziewał. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun 6. sezonu "Lucyfera".

Netflix również zaprezentował plakat promujący finałowy sezon "Lucyfera":

materiały prasowe Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

"Lucyfer" na Netflix: Kiedy premiera ostatniego sezonu?

Lucyfera i jego ekipę zobaczymy już niebawem, bo 6. sezon zadebiutuje na Netfliksie 10 września 2021. W rolach głównych wystąpili Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt oraz Aimee Garcia.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.