Netflix pokazał zwiastun dokumentu o znanym seryjnym mordercy Johnie Waynie Gacym

08.04.2022 13:14
Netflix pokazał zwiastun dokumentu o znanym seryjnym mordercy Johnie Waynie Gacym Fot. materiały prasowe/Netflix

Co jak co, ale Netflix uwielbia opowiadać historie o seryjnych mordercach. Tym razem dokumentaliści zrealizowali film na temat Johna Wayne'a Gacy'ego, który w trakcie kilku lat zamordował 33 chłopców i mężczyzn. 

John Wayne Gacy - Netflix zrealizował dokument o seryjnym mordercy

"Co wam powiem, to pewien fakt. Jestem osobą lubującą się we władzy. Uwielbiam władzę i siłę. Nikt inny nie miał jaj, żeby zrobić to, co ja zrobiłem. Znów was oszukałem" - takie słowa słyszymy z ust Gacy'ego w zwiastunie nadchodzącego serialu dokumentalnego "Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes".

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu prasowym Netflixa, trzyodcinkowy serial dokumentalny ma opiewać w nowe wywiady z "głównymi uczestnikami" działań seryjnego mordercy, który na przestrzeni 4 lat zamordował 33 mężczyzn i chłopców. Oprócz tego usłyszymy słowa jednego z ocalałych i komentarze od osób, które nigdy nie wypowiadały się o tym publicznie.

Gacy, który często dorabiał jako klaun na imprezach charytatywnych i przyjęciach dla dzieci, został skazany na śmierć w 1980 roku, a w 1994 roku wykonano na nim karę śmierci za pomocą zastrzyku. 

Polecamy

Zwiastun mrozi krew w żyłach - Gacy opowiada, że "nie ma w nim żalu", bo "klaunom wszystko uchodzi na sucho. Nawet morderstwo". Zobaczcie zapowiedź serialu dokumentalnego poniżej:

Serial dokumentalny "Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes" zadebiutuje na Netflixie 20 kwietnia 2022 roku. Reżyserem produkcji jest Joe Berlinger, który wcześniej zrealizował poprzednią wersję "Conversations with a Killer" o Tedzie Bundym.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.