Netflix pokaże kolejny genialny sitcom - mowa o "Kronikach Seinfelda". Kiedy premiera?

02.09.2021 10:47
Netflix pokaże kolejny genialny sitcom - mowa o "Kronikach Seinfelda". Kiedy premiera? Fot. Castle Rock Entertainment/Courtesy Everett Collection/Everett Co/East news

Październik będzie miesiącem komedii na Netflix. W ofercie serwisu pojawi się bowiem nie tylko amerykańska wersja "The Office", ale również klasyk w postaci "Kronik Seinfelda". Kiedy premiera?

Kroniki Seinfelda na Netflix! Kiedy premiera?

Netflix zakupił prawa do serialu w 2019 roku, ale nie mógł z nich skorzystać, ponieważ przez pewien czas licencja była w rękach rywali z Hulu. Nareszcie serwis doczekał się swojej nowej zabawki i będzie mógł zobaczyć, czy zainwestowanie 500 milionów dolarów, które zapłacili za prawa do dystrybucji, było opłacalnym ruchem.

Polecamy

Na temat tej inicjatywy w oficjalnym oświadczeniu wypowiedział się sam Jerry Seinfeld, jeden z twórców serialu i odtwórca głównej roli w kultowej komedii:

Razem z Larrym Davidem jesteśmy bardzo wdzięczni Netfliksowi za taką szansę. Naprawdę trzeba być pokręconym, żeby zaufać dwóm pajacom bez żadnego doświadczenia w zrealizowaniu takiego serialu. Naprawdę nas poniosło. Nie zdałem sobie sprawy, że zrobiliśmy tyle odcinków. Mam nadzieję, że się zwróciło. Ale było warto, skoro ludziom się podoba.

Projekt pojawi się oczywiście na polskim Netfliksie - potwierdził to sam polski oddział serwisu na swoim Twitterze:

Polecamy

Oficjalny profil Netflix przedstawił również bardzo ładną "współczesną" zapowiedź "Kronik Seinfelda":

Wszystkie 180 odcinków "Kronik Seinfelda" trafi na Netflix już 1 października 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.