Netflix zapowiedział 2. sezon "The Umbrella Academy" na swoim Insagramie

25.10.2019 16:48
The Umbrella Academy|undefined Fot. kadr z wideo

Na oficjalnym brytyjskim profilu instagramowym Netflixa pojawiła się zapowiedź najnowszego sezonu serialu "The Umbrella Academy".

Pierwszy sezon "The Umbrella Academy" cieszył się wśród widzów Netflixa ogromną popularnością. Serial powstał na podstawie komiksu wokalisty My Chemical Romance, Gerarda Waya i zdobył serca fanów małego ekranu. Produkcja opowiada o cudem narodzonych dzieciach, które pewien bogaty przemysłowiec chce wykorzystać do ratowania świata. 

"The Umbrella Academy": Netflix zapowiada 2. sezon serialu

Zainteresowanie serialem jest tak duże pewnie również ze względu na jego wielowątkowość. Pojawia się tutaj motyw superbohaterów i specjalnych mocy, ale także widzimy na ekranie rodzinny dramat. Dzięki temu serial przyciąga do siebie różne grupy wiekowe.

Przeczytaj także

Drugi sezon serialu "The Umbrella Academy" zbliża się wielkimi krokami. Szczegóły na temat premiery produkcji nie są jeszcze znane, jednak twórcy opublikowali w sieci małą zapowiedź. Na oficjalnym brytyjskim instagramie Netflixa pojawiły się dwa zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów serialu. Na selfie możemy zauważyć Toma Hoopera, Emmę Raver-Lampman, Ethana Hwanga, Roberta Sheehana i Ellen Page. Podpis pod postem brzmi:

Kilkoro kumpli na rodzinnym selfie. Drugi sezon Umbrella Academy już wkrótce.

Zobacz też: Gwiazdor "The Umbrella Academy" jako Robin w "Batmanie" na fanowskiej grafice

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.