Netflix zaskakuje nowym teaserem „Stranger Things 2” stylizowanym na kronikę 1984 roku

Natalia Hluzow
05.10.2017 15:51
Netflix zaskakuje nowym teaserem „Stranger Things 2” stylizowanym na kronikę 1984 roku Fot. kadr z wideo

Rok 1983 to był naprawdę dziwny rok. A w roku 1984 ma być jeszcze dziwniej! Pojawią się gremliny, duchy, syreny… i nowe przygody dzieciaków z Hawkins w stanie Indiana. Przypadek? Nie sądzę. 

W sieci pojawił się właśnie nowy teaser zwiastujący powrót „Stranger Things” z drugim sezonem. Netflix przyzwyczaił nas już do nietuzinkowej promocji serialu, jednak pomysłowość, jaką wykazują się twórcy spotów sięgając po kolejne trendy charakterystyczne dla lat 80., i tak za każdym razem zaskakuje.

Widzieliśmy już zapowiedź drugiego sezonu „Stranger Things” stylizowaną na gry arcade oraz trailer fikcyjnego romansu dla nastolatków „Love in the Upside Down” , będący tak naprawdę kolejnym promo serialu. Tym razem Netflix serwuje nam ekspresową podróż do roku 1984 oraz spojrzenie na fabułę serialu przez pryzmat spiskowej teorii dziejów. A wszystko to, oczywiście, okraszone stylistyką lat 80., odpowiednim komentarzem z offu i obrazem rodem ze starej kroniki. Patrzcie i podziwiajcie:

Fabuła 2. sezonu ma skupić się właśnie na roku 1984, w którym powrócą starzy bohaterowie (także ci, którzy odeszli w pierwszym sezonie), pojawią się nowe twarze, miłosny trójkąt i potwór o imieniu Shadow Monster. Premiera „Stranger Things 2” odbędzie się tuż przed Halloween, 27 października 2017 roku.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.