Netflix zdradził datę premiery 5. sezonu "Cobra Kai". Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków

06.05.2022 12:07
Netflix zdradził datę premiery 5. sezonu "Cobra Kai". Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków Fot. materiały prasowe/Netflix

Jeden z nieco niedocenianych seriali oryginalnych Netflixa doczeka się aż 5. sezonu - mowa o "Cobra Kai", czyli opowieści o dzieciakach karatekach.

Cobra Kai - 5. sezon doczekał się daty premiery

Akcja serialu "Cobra Kai" toczy się ponad 30 lat po historycznym turnieju karate z 1984 roku. Mimo upływu lat Daniel LaRusso (Ralph Macchio) i Johnny Lawrence (William Zabka) nadal pozostają skłóconymi ze sobą rywalami.

Polecamy

W sezonie 4 dojo Miyagi-Do i Orli Kieł łączą siły, aby pokonać Cobra Kai w turnieju All Valley w kategorii do lat 18. Ktokolwiek przegra, będzie musiał odwiesić swoje gi na kołku. Samantha i Miguel próbują utrzymać sojusz dojo, a Robby stawia wszystko na Cobra Kai.

Teraz dowiemy się natomiast, jakie jest pokłosie wydarzeń z ostatnich epizodów. Platforma podzieliła się bowiem pierwszą zapowiedzią 5. sezonu serialu "Cobra Kai", a także zdradziła jego datę premiery. Zobaczcie poniższe wideo:

Polecamy

Netflix przy okazji podzielił się krótkim opisem fabularnym nowego sezonu "Cobra Kai":

Po szokujących wynikach turnieju All Valley Terry Silver rozwija imperium Cobra Kai, forsując swój styl karate „bez litości”. Kreese siedzi w więzieniu, a Johnny Lawrence odkłada karate na bok, aby naprawić wyrządzone przez siebie szkody, Daniel LaRusso musi więc wezwać na pomoc dawnego przyjaciela.

Tak jak wspomnieliśmy, Netflix podzielił się również datą premiery 5. sezonu "Cobra Kai" - ten zadebiutuje na platformie już 9 września 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.