Netflix zdradził opisy bohaterów aktorskiego serialu "Cowboy Bebop"

Sergiusz Kurczuk
12.12.2018 12:10
kadr z serialu Cowboy Bebop|undefined Fot. kadr z serialu Cowboy Bebop

W sieci pojawiły się opisy bohaterów, którzy pojawią się w adaptacji anime "Cowboy Bebop" przygotowywanej przez Netflix. Kto wcieli się w kosmicznych łowców nagród?

Pod koniec listopada 2018 roku pojawiła się informacja, że Netflix powoła do życia aktorską adaptację słynnego anime pod tytułem "Cowboy Bebop". Do sieci trafiły nowe informacje dotyczące powstającego serialu. Kim będą główni bohaterowie produkcji? Kto się w nich wcieli?

"Cowboy Bebop" na Netflix - opisy bohaterów serialu

Portal That Hashtag Show zamieścił treść ogłoszeń twórców, poszukujących aktorów do głównych ról w serialu "Cowboy Bebop". Czy aktorska wersja anime będzie trzymała się oryginału z 1998 roku? Główni bohaterowie wydają się pokrywać z postaciami znanymi z animacji. Kogo twórcy serialu oczekują na castingach?

Spike Spiegel - Azjata (lub częściowo Azjata) między 20-tką i 30-tką, musi posiadać umiejętności atletyczne. Spike to młody, przystojny główny bohater z ciałem Bruce'a Lee. Jego troska o wolność, skrywa niebezpiecznego indywidualistę. Spike ma skłonność do strzelania w pierwszej kolejności i improwizowania później, w przeciwieństwie do jego partnera Jeta, ale i tak udaje mu się wykonać powierzoną robotę. Spike próbuje ukryć swoją wrażliwość, ale lubi ratować damy w opałach, przez co ściga go przeszłość.

Faye Valentine - Azjatka (lub częściowo Azjatka) między 20-tką i 30-tką, musi posiadać umiejętności atletyczne. Faye to główna bohaterka. Jest atrakcyjną łowczynią głów z ciętym językiem. Potrafi sobie zapewnić przeżycie, która potrafi oszukać każdego. Faye nie pamięta wydarzeń ze swojego dzieciństwa - nawet rodziny i przyjaciół. Mimo że nigdy tego nie przyznała, lubi pracować z resztą członków załogi Bebopa.

Jet Black - Afroamerykanin (lub częściowo Afroamerykanin) między 30-stką i 50-tką. Były gliniarz. Jet wygląda groźnie, ale ma miękkie serce. Został wrobiony w korupcję, ale wciąż ściga przestępców jako łowca nagród. Jet wierzy w prawo i zawsze jest wsparciem dla swoich przyjaciół. Czasami lubi się nawet zrelaksować i dobrze zabawić.

Radical Ed - 14-letnia dziewczyna musi posiadać umiejętności atletyczne i być niska. Ed to 14-latni geniusz komputerowy i ekspertka hakerstwa, której talenty są niezbędne. Jest niesamowicie energetyczna i posiada dziecięce zaciekawienie, ale cechuje się również ekscentryzmem, huśtawkami nastrojów oraz dziwactwem.

Vicious - mężczyzna między 20-tką i 30-tką z jakiejkolwiek grupy etnicznej z białą skórą i białymi włosami. Vicious to bezlitosny lider organizacji przestępczej znanej jako Syndicate. Bez namysłu zabije każdego, kto wejdzie mu w drogę podczas robienia brudnych interesów.

Julia - kobieta między 20-tką i 30-tką z jakiejkolwiek grupy etnicznej. Julia jest wykształconą damą w opałach o blond włosach, która jest w tajemniczy sposób związana ze Spikem. Pojawia się w jego wizjach i szepcze mu o jego przeszłości. Prawdziwa Julia jest dziewczyną Viciousa - bezlitosnego lidera Syndicate.

Twórcy serialu "Cowboy Bebop" skupią się teraz na oczekiwaniu na ochotników, którzy pojawią się na castingu, a następnie wybiorą aktorów, którzy najlepiej będą nadawać się do głównych ról w produkcji. Jak widać, aktorska wersja anime nie będzie zbytnio odbiegać od tego, do czego są przyzwyczajeni fani serii. Załogę statku Bebop będą tworzyły te same postaci, które pojawiły się w oryginale.

"Cowboy Bebop" na Netflix - kiedy premiera?

Na obsadę serialu musimy jeszcze trochę poczekać. Na razie wiadomo, że scenarzystą produkcji został Chris Yost. Peter Friedlander i Kris Henigman będą natomiast producentami wykonawczymi adaptacji. Twórcy planują stworzyć 10 odcinków pierwszego sezonu serialu "Cowboy Bebop". Tytuł zadebiutuje na Netfliksie w kwietniu 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.