Nicolas Cage jednak NIE ZAGRA Joe Exotica. Serial o Królu Tygrysów został wysłany do czyśćca

14.07.2021 11:59
Nicolas Cage jednak NIE ZAGRA Joe Exotica. Serial o Królu Tygrysów został wysłany do czyśćca Fot. Tommaso Boddi/Getty AFP/East News

Pamiętacie "Króla Tygrysów"? To wydany w 2020 roku serial dokumentalny o perypetiach Joe Exotica, który w trakcie pandemii zdobył globalną popularność. Amazon chciał wykorzystać potencjał tego hitu, jednak nie zdążył i planowany serial z Nicolasem Cage'em został odsunięty w czasie. 

Nicolas Cage jednak nie zagra Joe Exotica

Nicolas Cage potwierdził, że nie wystąpi w roli Joe Exotica, ponieważ Amazon postanowił odsunąć w czasie serial o Królu Tygrysów. Według raportów Variety, firma postanowiła zrealizować projekt we wrześniu 2020 roku, a Cage miał się wcielić w główną rolę.

Polecamy

Aktor był jednak gościem portalu Variety, gdzie stwierdził, że kontrowersyjny serial aktorski został anulowany (a przynajmniej na razie).

Powinniśmy coś sobie wyjaśnić. Miałem przyjemność przeczytać dwa świetne scenariusze, ale Amazon stwierdził, że minęło już za dużo czasu i jest już na to za późno. To było trochę jak złapanie czegoś nieuchwytnego, ale teraz to jest już w czasie przeszłym i nikogo nie interesuje.

Polecamy

Amazon nie skomentował sprawy projektu związanego z Joe Exoticiem. Co ciekawe, źródła Variety twierdzą, że "serial może zostać sprzedany innym wytwórniom/platformom streamingowym".

Nie wszystko jest jednak stracone - Orlando Bloom został wybrany faworytem do zagrania najbardziej znanego opiekuna zwierząt na świecie. Niedługo mają bowiem ruszyć prace nad filmem inspirowanym dokumentem "Król Tygrysów" od Netfliksa. Film może jednak podzielić los serialu z Nicolasem Cage'em.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.