Nicolas Cage opowie historię przekleństw w nowym serialu Netfliksa

10.12.2020 14:31
Nicolas Cage opowie historię przekleństw w nowym serialu Netfliksa Fot. Photopress PR / Splash News/EAST NEWS

Nie wiedzieliśmy, że tego potrzebujemy, ale teraz nie możemy się doczekać premiery. Nicolas Cage zostanie naszym nauczycielem w serialu "History of Swear Words".

Nicolas Cage opowie nam historię przekleństw

Nicolas Cage został gospodarzem programu "History of Swear Words", dumnego i bardzo wulgarnego serialu dla Netfliksa, który pojawi się w serwisie już w styczniu 2021 roku.

Polecamy

Serial ma liczyć 6 odcinków i opowie nam o okolicznościach powstanie, popkulturowym użyciu, nauce oraz wpływie kulturowym takich pięknych słów, jak "fuck", "shit", "bitch", "dick", "pussy", czy "damn". W każdym 20-minutowym odcinku, Cage będzie rozmawiał z historykami, ludźmi kultury oraz ekspertami w dziedzinie etymologii.

Polecamy

W programie pojawią się gościnnie m.in. Joel Kim Booster, DeRay Davis, Open Mike Eagle, Nikki Glaser, Patti Harrison, London Hughes, Jim Jefferies, Zainab Johnson, Nick Offerman, Sarah Silverman, Baron Vaughn, czy Isiah Whitlock Jr.

Serial wyprodukuje firma Funny or Die oraz B17 Entertainment. Nicolas Cage niedługo ma się natomiast pojawić w serialu na podstawie "Króla Tygrysów", gdzie zagra Joe Exotica, właściciela zoo z dużymi zwierzakami. To będzie dla aktora pierwsza główna rola w serialu telewizyjnym. 

Polecamy

Program "The History of Swear Words" zadebiutuje na Netfliksie już 5 stycznia 2021 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.