Nicolas Cage zagra Joe Exotica w fabularnym "Królu tygrysów"! Co wiemy o serialu?

05.05.2020 09:37
Foto: JBUS15 / SplashNews.com/East News|undefined Fot. JBUS15 / SplashNews.com/East News

"Król tygrysów" już wkrótce doczeka się fabularnej wersji, gdzie w kontrowersyjnego miłośnika kotów wcieli się kinowy gwiazdor. Co wiemy o serialu?

Joe Schreibvogel znany bardziej jako Joe Exotic to niezwykle kontrowersyjny miłośnik wielkich kotów, który ostatnimi czasy cieszy się szczególnie dużą sławą. Po sukcesie serialu dokumentalnego od platformy Netflix jego nazwisko notorycznie pojawia się w mediach, a kolejni serialowo-filmowi twórcy ogłaszają swoje projekty oparte na jego historii. Teraz pojawił się kolejny, w którym wystąpi sam Nicolas Cage.

Nicolas Cage zagra Joe Exotica w fabularnym "Królu tygrysów"

Nowy "Król tygrysów" nie będzie już dokumentem, a serialem fabularnym. W rolę Joe Exotica wcieli się Nicolas Cage, dla którego będzie to pierwszy występ serialowy w roli głównej (wcześniej pojawił się epizodycznie w "The Best of Times" i "Symfonia przemysłowa nr 1"). 

Przeczytaj także

Całość liczyć będzie osiem odcinków, a za ich powstanie odpowiadają studia Imagine Television Studios oraz CBS Television Studios. Zarówno scenarzystą, jak i producentem wykonawczym oraz showrunnerem został Dan Lagana ("American Vandal"). Innymi producentami są Samie Kim Falvey, Paul YoungBrian Grazer. Fabuła oparta zostanie przede wszystkim na artykule autorstwa Leifa Reigstada pod tytułęm "Joe Exotic: A Dark Journey Into the World of a Man Gone Wild"

Zobacz też: Powstaje druga część horroru "Corona Zombies". Opowie o wyzwoleniu Joe Exotica z więzienia

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.