Nie tylko kolejne sezony, ale i spin-off serialu? Czym jeszcze zaskoczą nas twórcy „Stranger Things”?

Natalia Hluzow
06.11.2017 15:30
Nie tylko kolejne sezony, ale i spin-off serialu? Czym jeszcze zaskoczą nas twórcy „Stranger Things”? Fot. kadr z wideo

To, że powstanie 3. sezon „Stranger Things” jest już bardziej niż pewne. Na tym nie kończą się jednak plany braci Duffer wobec bohaterów serialu.

2. sezon „Stranger Things” nie zdążył jeszcze dobrze ostygnąć, a binge-racerzy, którzy obejrzeli całość w dniu premiery, już domagają się kolejnych historii wprost z przedziwnego Hawkins. Cieszy ich zapewne fakt, że twórcy serialu potwierdzili powstanie trzeciego, a nawet czwartego sezonu serialu, jednak i to im nie wystarcza. Bracia Duffer zostali niedawno zapytani o możliwość zrealizowania spin-offu „Stranger Things”, który byłby związany z postacią Kali. I nie zaprzeczyli.

Zobaczymy… Wciąż jesteśmy na wczesnym etapie realizacji 3. sezonu, więc zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi.

stranger things 3 Fot. foto: kadr z wideo

Niemniej, obaj bracia zaznaczyli, że wątek „zaginionej siostry” w 2. sezonie „Stranger Things” był stworzony po to, by zbudować historię Jedenastki, a nie po to, by dać początek nowej serii. Sami nie potrafią jednak ocenić, dokąd może ich to zaprowadzić. Pewne jest natomiast, że rozpoczęte wątki wpłyną na rozszerzenie świata „Stranger Things” poza Hawkins. Jak mówią twórcy, bohaterowie serialu

będą musieli w końcu spie***ać z tego miasta.

Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez platformę Netflix, fani spodziewają się, że premiera 3. sezonuStranger Things” przypadnie na koniec 2018 roku lub początek 2019. Kolejny sezon ma ukazywać wydarzenia z roku 1985, czyli bezpośrednio po zdarzeniach przedstawionych w sezonie 2. Twórcy planują zakończyć serial po sezonie 4. Jednak zanim to wszystko nastąpi, fani, którzy obejrzeli już wszystkie odcinki, muszą zadowolić się śmiesznymi filmikami nawiązującymi do „Stranger Things”, których w sieci nie brakuje, oraz programem „Stranger Things Beyond” z udziałem obsady i twórców serialu.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.