Nie żyje aktor z "Moon Knight" i "Hannibal Rising". Miał zaledwie 37 lat

20.01.2022 11:52
Nie żyje aktor z "Moon Knight" i "Hannibal Rising". Miał zaledwie 37 lat Fot. ALBERTO PIZZOLI/AFP/East News

Tragiczne wieści z Francji. W wieku 37 lat zmarł Gaspard Ulliel, francuski aktor i model, który pojawi się w nadchodzącym serialu Marvel Studios "Moon Knight".

Nie żyje znany francuski aktor Gaspard Ulliel

Jak podaje portal ABC News, Gaspard Ulliel zmarł w wieku 37 lat po wypadku na stoku narciarskim. Został przetransportowany do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego uszkodzenie czaszki, kiedy aktor zderzył się z innym narciarzem na stoku Rosiere w Alpach. Policjanci zauważyli, że niedawno w tamtej okolicy zauważyli zwiększenie ilości wypadków z powodu twardego śniegu.

Polecamy

Aktor międzynarodowym widzom dał się poznać występem w serialu "Hannibal Rising" w 2007 roku. Pojawił się także w wielu kampaniach reklamowych domów modowych - najbardziej znaną była ta, która promowała Bleu de Chanel od Chanel.

Spekuluje się, że w "Moon Knight" zagra Antona Mogarta, znanego także jako The Midnight Man, co oznacza, że mógłby się pojawić w kolejnych produkcjach Marvel Studios. W samej Francji był uznawany za jednego z najlepszych aktorów swojego pokolenia, co zauważył nawet premier Francji, Jean Castex.

Polecamy

Polityk pożegnał Ulliela na swoim Twitterze:

Gaspard Ulliel dorastał z kinem, a kino dorastało razem z nim. Oboje byli w sobie szalenie zakochani. Z ciężkim sercem muszę napisać, że żałuję, iż nigdy go już nie zobaczymy na ekranie. Straciliśmy niezwykle utalentowanego francuskiego aktora.

Na temat śmierci Ulliela wypowiedział się również Disney, który podzielił się oświadczeniem z portalem Variety:

Jesteśmy bardzo zasmuceni wieścią o tragicznej śmierci naszego przyjaciela i kolegi Gasparda Ulliela. Nasze myśli są teraz z jego rodziną i przyjaciółmi.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.