Nie żyje aktor znany z "Fear The Walking Dead". Miał zaledwie 18 lat

20.06.2022 14:58
Nie żyje aktor znany z "Fear The Walking Dead". Miał zaledwie 18 lat Fot. materiały prasowe/AMC

Nie żyje Tyler Sanders, młody amerykański aktor, który pojawiał się w serialach "Fear The Walking Dead", czy "9-1-1: Teksas". Miał zaledwie 18 lat.

Tyler Sanders nie żyje. Aktor miał zaledwie 18 lat

Jak podaje portal Deadline, o śmierci młodego aktora poinformował jego agent Pedro Tapia. Na razie przyczyna śmierci 18-letniego Tylera Sandersa nie jest znana.

Polecamy

Agent napisał krótkie oświadczenie w tej sprawie:

Tyler był utalentowanym aktorem ze świetlaną przyszłością. Pochodził ze wspaniałej rodziny i prosimy o poszanowanie ich prywatności w tym ciężkim czasie.

Aktor odszedł 16 czerwca 2022 roku w swoim domu w Los Angeles. Obecnie trwa śledztwo w sprawie zgonu Sandersa. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną śmierci był udar mózgu, ale wyniki autopsji na razie nie zostały upublicznione.

Polecamy

Tyler Sanders urodził się w 2004 roku. Jako aktor zadebiutował w wieku 11 lat w serialu "JLW Academy". W podobnym czasie wystąpił w swoim pierwszym filmie krótkometrażowym pod tytułem "Little Socrates". Największą popularność przyniosły mu role w takich produkcjach, jak "Just Add Magic: Mystery City", "Fear the Walking Dead" oraz "9-1-1: Teksas".

W swoim krótkim dorobku miał również takie tytuły, jak filmy "What About Barb?", "Escaping My Stalker" oraz "The Reliant", a także seriale "Rekrut" i "Just Add Magic". Sanders występował też w wielu produkcjach krótkometrażowych.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.