Nowa wersja "Bajera z Bel-Air" nareszcie ma odtwórcę głównej roli. Oto nowy "Will Smith"

02.09.2021 15:10
Nowa wersja "Bajera z Bel-Air" nareszcie ma odtwórcę głównej roli. Oto nowy "Will Smith" Fot. Album Online/East News

Kilka miesięcy temu oficjalnie ogłoszono powstanie nowej wersji serialu "Bajer z Bel-Air", który dla Willa Smitha był przepustką do międzynarodowej sławy. Dla kogo produkcja może być podobnym spełnieniem marzeń?

Oto odtwórca głównej roli w nowej wersji Bajera z Bel-Air

Serial "Bel-Air" znalazł swojego Willa. Zagra go wychowany w Filadelfii (podobnie jak Will Smith) Jabari Banks, dla którego produkcja będzie debiutem telewizyjnym. Młodzieniec wcieli się w bohatera granego w latach 90. przez Willa Smitha, a nowa produkcja od serwisu Peacock ma być nieco poważniejszym rebootem kultowego "Bajera z Bel-Air". 

Polecamy

To Will Smith przekazał Banksowi dobre wieści w oficjalnym wideo, które trafiło na YouTube'a serwisu Peacock. Zobaczycie je poniżej:

Serial bazuje na fanowskim filmie Morgana Coopera, który przenosi zdarzenia z oryginału do "mrocznych" czasów współczesnych. Godzinne odcinki zostaną wyprodukowane przez należącą do Willa i Jady Pinkett Smithów firmy Westbrook Studios oraz Universal Television. Dystrybucją zajmie się platforma Peacock, a we wrześniu 2020 roku zamówiono aż dwa sezony produkcji.

Twórcami serialu zostaną T.J. Brady i Rasheed Newson, którzy pracowali wcześniej przy "The 100" i "The Chi", natomiast wspomniany Morgan Cooper wyreżyseruje nowe odcinki, a także będzie pełnił rolę producenta wykonawczego i współscenarzysty.

Polecamy

Nowy serial opiera się na tym samym pomyśle, co oryginał: życie Willa zostanie wywrócone do góry nogami, kiedy nastolatek trafi z zimnych ulic Zachodniej Filadelfii do gorących pałaców w Bel-Air. Tutaj jednak podobieństwa się kończą, ponieważ twórcy chcą w pełni rozwinąć emocjonalne problemy, konflikty i uprzedzenia, które mogą wynikać z tak ogromnej zmiany otoczenia.

Twórcy obiecują jednak, że chcą zawrzeć dużo odniesień do oryginalnego serialu, zachowując cechy charakterystyczne głównych postaci. 

Na razie data premiery "Bel-Air" nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.