Nowe ujęcia kosmitów w spocie serialu „Z Archiwum X”

Kamil Kacperski
30.10.2017 12:34
Nowe ujęcia kosmitów w spocie serialu „Z Archiwum X” Fot. materiały prasowe

Scully i Mulder po raz kolejny stawią czoła rzeczom niewytłumaczalnym w jedenastym sezonie serialu „Z Archiwum X”. Z kim będą mieli do czynienia tym razem?

Twórcy serialu umieścili na swoim oficjalnym Twitterze nowy, dwudziestosekundowy spot nowego sezonu „Z Archiwum X”. Wśród zaprezentowanych ujęć widzimy również kosmitów, wśród których znajduje się „klasyczny” szary obcy, taki, których widzieliśmy na setkach zdjęć z Roswell. Oprócz niego widzimy również sylwetkę potwornej kreatury, która niewątpliwie sprawi Scully i Mulderowi wiele problemów.

Spot nazywa się „Help Without Trust” i został opublikowany 29 października 2017 roku:

FOX, na łamach Entertainment Weekly, podzielił się również nowymi zdjęciami zakulisowymi, na których możemy zobaczyć powracających do swoich ról Gillian Anderson (Scully) oraz Davida Duchovny’ego (Mulder). Poniżej możecie zobaczyć kadry z nadchodzącego, jedenastego sezonu „Z Archiwum X”:

Anderson niewątpliwie lepiej wygląda jako detektyw, niż kiedy odgrywa rolę Ziggyego Stardusta, czyli jedno z wielu wcieleń Davida Bowie'ego. Serial nie ma jeszcze potwierdzonej oficjalnej daty premiery. Wiemy jedynie, że ukaże się w 2018 roku. Jednak jeśli nie możecie się doczekać nowego sezonu, to na długie jesienne wieczory polecamy przypomnieć sobie najzabawniejsze odcinki „Z Archiwum X”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.